Piękna szczecinianka powalczy o koronę Miss Polski 2019! [ZDJĘCIA]

2019-11-13 12:27 gk

To ona będzie reprezentowała Szczecin podczas jubileuszowej 30. gali Miss Polski 2019. Pochodząca ze Szczecina Justyna Niegolewska wystąpi 8 grudnia w Katowicach jako jedna z 24 finalistek tego prestiżowego konkursu piękności.

Justyna Niegolewska ma 26 lat i pochodzi ze Szczecina. W maju otrzymała tytuł I Wicemiss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019. Na gali finałowej Miss Polski wystąpi z numerem 16.

Czy piękna szczecinianka powtórzy sukces Olgi Buławy ze Świnoujścia i otrzyma koronę najpiękniejszej? Przekonamy się już 8 grudnia.

Warto dodać, że obecnie panująca Miss Polski – Olga Buława ze Świnoujścia, dokładnie w dniu gali finałowej Miss Polski walczyć będzie w USA o koronę Miss Universe 2019. Trzymamy kciuki!

Gala odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Koncert poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne prezentowane z lat ubiegłych konkursu komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą Galę Miss Polski. Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą: zespół Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak. Transmisję z gali będzie można obejrzeć na antenie Polsatu.