Oszust w oku kamery. Oszukał bydgoszczankę na BLIK-a, pieniądze wypłacił w Szczecinie. Rozpoznajecie go?

i

Autor: mat. policji / Google Stret View Oszust w oku kamery. Oszukał bydgoszczankę na BLIK-a, pieniądze wypłacił w Szczecinie. Rozpoznajecie go?

Oszust w oku kamery. Oszukał bydgoszczankę na BLIK-a, pieniądze wypłacił w Szczecinie. Rozpoznajecie go? [WIDEO]

2022-06-21 22:20

Oszukał mieszkankę Bydgoszczy, posługując się kodem BLIK i wypłacając pieniądze z bankomatu w Szczecinie Podjuchach. Nie przewidział jednego - zarejestrowała go kamera umieszczona w urządzeniu. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę na filmie.

Chociaż do transakcji doszło w Szczecinie, sprawę prowadzą policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Fordon, gdyż tam zgłosiła się oszukana kobieta. Sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego wprowadził ją w błąd, podszywając się pod inną osobę i poprosił ją o kod BLIK w celu wypłacenia pieniędzy.

Czytaj też: To miał być zwykły kurs szczecińską taksówką. Dalszą jazdę przerwali policjanci

Do wypłaty doszło 14 maja 2022 roku w bankomacie przy ulicy Krzemiennej w Szczecinie Podjuchach. Oszust nie przewidział, że w bankomacie znajduje się kamera, która zarejestrowała moment wypłaty środków i jego wizerunek. Policjanci zdecydowali o jego opublikowaniu.

Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny, proszone są o kontakt z bydgoską policją pod numerem telefonu 47 751 58 10 lub 47 751 58 45, a także całodobowo pod numerami 47 751 58 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 1052/22.

Czytaj też: Podczas zabawy dwóch nastolatków znalazło prawdziwy granat! Niecodzienne znalezisko w Kicku

Przestępca w oku kamery. Oszukał bydgoszczankę na BLIK-a, pieniądze wypłacił w Szczecinie
Sonda
Padłeś kiedyś ofiarą oszustwa internetowego?
Oszust w oku kamery. Oszukał bydgoszczankę na BLIK-a, pieniądze wypłacił w Szczecinie. Rozpoznajecie go?

i

Autor: mat. policji Oszust w oku kamery. Oszukał bydgoszczankę na BLIK-a, pieniądze wypłacił w Szczecinie. Rozpoznajecie go?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany