Zaginiony Tomasz Hrynkiewicz

i

Autor: mat. policji Zaginiony Tomasz Hrynkiewicz

Ostatnio widziano go w Szwecji. Miał wyruszyć do Gdyni. Gdzie jest Tomasz spod Recza?

2022-06-20 8:11

Po raz ostatni widziano go przed terminalem portowym w Szwecji, skąd miał wyruszyć w podróż do Polski. Od tamtego czasu minął już ponad tydzień, a 40-latek nie dotarł do celu podróży, ani nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Policjanci rozpoczęli poszukiwania Tomasza Hrynkiewicza, mieszkańca gminy Recz (woj. zachodniopomorskie) i proszą o kontakt, wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny.

W czwartek, 9 czerwca 2022, 40-latek miał wyruszyć w podróż promem ze Szwecji do portu w Gdyni. To właśnie tam, przed terminalem portowym widziano o po raz ostatni. Od tamtej pory mężczyzna nie skontaktował się ze swoją rodziną. Nie wiadomo, gdzie jest i co się z nim dzieje.

Czytaj też: "Wzbogacił się" w Warszawie, namierzyli go w Międzyzdrojach. Jego łupem padły luksusowe przedmioty

Zaginiony Tomasz Hrynkiewicz - rysopis:

  • wzrost 180 cm, oczy niebieskie,
  • okrągła budowa ciała,
  • na twarzy wąs oraz broda.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w ciemne krótkie spodnie, czarne buty sportowe, granatową koszulkę. 40-latek miał przy sobie czarną dużą torbę.

Poszukiwania prowadzą policjanci z Choszczna, którzy zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny. Wszelkie informacje w tej sprawie należy kierować pod numer telefonu 477820511 (KPP w Choszcznie) lub kontaktować się z najbliższą jednostką policji bądź pod numer telefonu alarmowego 112.

Czytaj też: Podawał się za hydraulika, okazał się złodziejem. Starsza pani ze Stargardu straciła pieniądze

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Zachodniopomorskie: Piraci drogowi na celowniku policyjnego drona