Escape room Koszalin areszt

i

Autor: Domin

Organizator escape roomu w Koszalinie wyjdzie na wolność ? Zdecyduje o tym szczeciński sąd apelacyjny

Miłosz S. (28 l.) z Poznania, organizator escape roomu w Koszalinie, w którym 4 stycznia wybuchł pożar i zginęło w nim pięć 15-latek, od prawie dwóch lat jest tymczasowo aresztowany. O tym czy wyjdzie na wolność 10 listopada zdecyduje dzień wcześniej Sąd Apelacyjny w Szczecinie. Tego nie chcą koszalińscy śledczy.

– Wniosek o przedłużenie aresztu Miłoszowi S. do 25 grudnia został złożony do Sądu Apelacyjnego w Szczecinie. Czekamy na jego rozpatrzenie termin został wyznaczony na 9 listopada- powiedział Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

Rysie zostały bez mamy

Miłosz S. jest podejrzany o umyślne stworzenie niebezpieczeństwa wybuchu pożaru w escape roomie i nieumyślne doprowadzenie do śmierci nastolatek. Czyn ten jest zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności. Tożsame zarzuty usłyszały babcia i matka 28-latka. Na pierwszą był zarejestrowany escape room, druga go współprowadziła. Zarzuty postawiono też pracownikowi Radosławowi D., który w areszcie spędził rok czasu. Decyzją sądu w październiku został z niego zwolniony.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany