Ogromny karambol na autostradzie A6 w Szczecinie! Zderzyły się osobówki, autobus i ciężarówki

i

Autor: Google Map Ogromny karambol na autostradzie A6 w Szczecinie! Zderzyły się osobówki, autobus i ciężarówki

Ogromny karambol na autostradzie A6 w Szczecinie! Zderzyły się osobówki, autobus i ciężarówki [ZDJĘCIA]

2021-02-08 17:28

Siedem pojazdów, w tym autobus i dwie ciężarówki, zderzyło się na drodze A6 na prawobrzeżu Szczecina - poinformował w poniedziałek rzecznik wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Nie ma informacji o osobach ciężej poszkodowanych.

Karambol na A6 w Szczecinie. Zderzyło się siedem pojazdów

Siedem pojazdów - trzy samochody osobowe, dwie ciężarówki, dostawczak i autobus - zderzyły się na drodze A6 w Szczecinie, w kierunku Kołbaskowa - poinformował w poniedziałek rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP kpt. Tomasz Kubiak. Jak dodał, autobusem podróżowało 27 osób. Cztery osoby zostały przebadane na miejscu, ale żadna z nich nie wymagała przewiezienia do szpitala.

Zobacz koniecznie: GROZA w przepowiedniach jasnowidza Jackowskiego! CHAOS, zaostrzanie przepisów i godzina "W"

Według informacji szczecińskiego oddziału GDDKiA, droga między węzłem Szczecin Podjuchy a węzłem Klucz jest zablokowana.

W Szczecinie panują trudne warunki drogowe, spowodowane opadami śniegu i wiatrem. IMGW wydał dla 14 powiatów w Zachodniopomorskiem ostrzeżenie o możliwości wystąpienia zawiei i zamieci śnieżnych, spowodowanych przez opady śniegu oraz wschodni i północno-wschodni wiatr, wiejący w porywach do 60 km/h.

Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 22 w poniedziałek.

(PAP)

Karambol pod Wrocławiem