Himalaje

i

Autor: Bisesh Gurung / Unsplash Odróżnisz nazwy szczytów w Himalajach od choroby wenerycznej?

Ale QUIZ!

Niecodzienny QUIZ z geografii. Szczyt w Himalajach czy choroba weneryczna? Po 5. pytaniu nie jest już tak łatwo!

2022-10-18 14:31

Takiego quizu jeszcze u nas nie było! Umiesz odróżnić chorobę weneryczną od szczytu w Himalajach? Na twoim miejscu nie bylibyśmy tego tacy pewni... Rozwiąż nasz czwartkowy quiz z geografii i przekonaj się, jak u ciebie z wiedzą medyczno-geograficzną. Jeśli uzbierasz maksa, to prawdziwy sukces!

Nie musisz przejść choroby wenerycznej, by wiedzieć, jak się nazywa i czym się objawia. Podobnie jak nie musisz być zdobywcą ośmiotysięczników, by znać nazwy szczytów w Himalajach. Ale czy potrafisz je odróżnić? Niektóre nazwy mogą być mylące... Rozwiąż nasz nietypowy quiz z geografii i przekonaj się, czy odróżniasz chorobę weneryczną od himalajskich szczytów!

Czwartkowy QUIZ z geografii. Szczyt w Himalajach czy choroba weneryczna? Nie tak łatwo zgadnąć!

Pytanie 1 z 10
Syfilis to:

Quiz z geografii

Quiz z geografii to nasza cykliczna zabawa, w której czytelnicy se.pl mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu geografii. Niektóre pytania, choć wydają się proste, potrafią sprawić nie lada problem. Ale na tym właśnie polega zabawa w rozwiązywaniu quizów! Ta forma rozrywki intelektualnej polega na wyborze poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie z kilku wariantów odpowiedzi. Trzeba wysilić szare komórki i nie dać się nabrać na podchwytliwe pytania! Wynik uzyskany w quizie może być powodem do dumy, albo może motywować do poszerzania swojej wiedzy w danym temacie i dalszej nauki.

Sprawdź swoją wiedzę z geografii w naszych innych quizach:

Nasi Partnerzy polecają