Niechorze: To on mógł ukraść drogie AUDI. Rozpoznajecie tego mężczyznę? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-12-05 12:01

Ten mężczyzna może mieć bezpośredni związek z kradzieżą samochodu marki Audi A4. Policja opublikowała nagrania monitoringu z jednej ze stacji benzynowych i prosi o pomoc w jego zatrzymaniu.

Ukradł drogie audi. Szuka go policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Gryficach, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Do Walki z Przestępczością Samochodową KWP w Szczecinie prowadzą czynności w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Audi A4 koloru czarnego.

Kamery monitoringu na jednej ze stacji benzynowych zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniu, proszone są o kontakt z policją.

Z ustaleń policjantów wynika, że osoba przedstawiona na nagraniu z monitoringu, może mieć bezpośredni związek ze sprawą kradzieży pojazdu Audi A4 koloru czarnego, do której doszło w Niechorzu (woj. zachodniopomorskie).

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny przedstawionego na nagraniu i zdjęciach lub znać miejsce jego obecnego pobytu, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym tę sprawę, pod numerami telefonów 47 78 12 196 lub pod nr telefonu 571 323 651.Informacje można przekazywać również na adres e-mail: biuroprasowe@sc.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.

Nasi Partnerzy polecają