Zmarł ksiądz Piotr Kilian

i

Autor: shutterstock, kuria.pl

Smutne wieści z Jenikowa

Nie żyje ksiądz Piotr Kilian z Jenikowa. Parafianie głęboko poruszeni

2022-08-24 20:55

Nie żyje ksiądz Piotr Kilian. Smutną informację przekazała archidiecezja szczecińsko-kamieńska. Duchowny zmarł w wieku 50 lat. W ostatnim czasie był proboszczem parafii pw. św. Józefa w Jenikowie.

Nie żyje ks. Piotr Kilian. Duchowny miał 50 lat

Informację o śmierci proboszcza parafii pw. św. Józefa w Jenikowie przekazała archidiecezja szczecińsko-kamieńska. - Z żalem, ale i z nadzieją wypływającą z wiary w zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa informujemy, że 24 sierpnia 2022 r., zmarł Ksiądz Piotr Kilian, Proboszcz Parafii pw. św. Józefa w Jenikowie - czytamy w komunikacie. Duchowny odszedł o godz. 5.40 nad ranem. W kwietniu ukończył 50 lat. Jak informuje serwis maszewo24.pl duchowny był w ostatnim czasie mocno zaangażowany w remont parafii. Był niezwykle aktywny w środowisku motocyklistów - uczestniczył w pielgrzymce "Od Krzyża do Krzyża".

Czytaj również: Nie żyje ksiądz Władysław Tokarczyk. Był m.in. proboszczem parafii pw. Narodzenia NMP w Zawadzie k. Dębicy

Osoby, które uczestniczyły w wydarzeniu i znają księdza Piotra, są głęboko poruszone jego odejściem. - Wspaniały ksiądz o wielkim sercu, wielkiej sympatii i szacunku dla drugiego człowieka. Był wielki. Niech spoczywa w spokoju. Smutna wiadomość - pisze pani Bernadetta. - Piękna przyjaźń. Wspaniały człowiek, który na zawsze zostawił ślad w naszym życiu - dodaje pani Marzena.

Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 29 sierpnia o godz. 11.00 w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Lipianach. Ksiądz Piotr spocznie na miejscowym cmentarzu komunalnym. 

Czytaj także: Zmarł o. Andrzej Koprowski. Jezuita i twórca programów katolickich w TVP i Polskim Radiu

Rzucam hasło: Ksiądz Izabela Sikora
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?