Nie żyje ks. Krzysztof Antoń ze Szczecina. Jego ciało znaleziono na plebanii

i

Autor: Gmina Władysławowo, pixbay.com

Wierni w szoku

Nie żyje ks. Krzysztof Antoń ze Szczecina. Jego ciało znaleziono na plebanii

2023-09-03 21:52

Ta informacja zszokowała wiernych. W wieku 62 lat odszedł ceniony duchowny ks. Krzysztof Antoń. Dobry, życzliwy człowiek, który miał czas i dobre słowo dla każdego. Odszedł wspaniały kapłan, prawdziwy pasterz - tak księdza wspominają jego parafianie.

Nie żyje ks. Krzysztof Antoń. Zmarł nagle w wieku 62 lat

Ks. Krzysztof Antoń był proboszczem parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Szczecinie Podjuchach. Wcześniej był jednak wiele lat proboszczem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny we Władysławowie. Z nieoficjalnych doniesień, 62-letni duchowny zmarł nagle na zawał serca. Jego ciało odnaleziono na plebanii.

- Zmarł Honorowy Obywatel Gminy Władysławowo Ksiądz Krzysztof Antoń. Wyświęcony 19.05.1987 r., od 2005 r. do 2014 r. był proboszczem parafii pw. Wniebowzięcia NMP we Władysławowie. Ks. Antoń darzony był wielką sympatią i szacunkiem mieszkańców Władysławowa, jako człowiek zjednujący sobie ludzi, zarażający ich swoją pasją i dającym wsparcie w trudnych chwilach. Stanowił wzór nie tylko kapłana, ale także CZŁOWIEKA. Rodzinie, wszystkim bliskim i całej wspólnocie Zakonu Chrystusowców składam najszersze wyrazy współczucia - napisał w mediach społecznościowych burmistrz Władysławowa, Roman Kużel.

Ksiądz Stanisław Janusz zmarł na oczach wiernych przygotowując niedzielna mszę
Sonda
Czy chodzisz regularnie do kościoła?