Nie mógł pogodzić się z rozstaniem z partnerką. Zrobił coś nieoczekiwanego!

i

Autor: MART PRODUCTION / CC0 / pexels.com Nie mógł pogodzić się z rozstaniem z partnerką. Zrobił coś nieoczekiwanego!

Interweniowała policja

Nie mógł pogodzić się z rozstaniem z partnerką. Zrobił coś nieoczekiwanego! "Nawet złamane serce nie usprawiedliwia takiego zachowania"

2023-01-27 8:28

34-latek nie chciał pogodzić się z rozstaniem i nachodził swoją byłą partnerkę. Gdy pod jej nieobecność wszedł do jej mieszkania, kobieta w obawie o swoje bezpieczeństwo, powiadomiła policję. Mężczyzna postanowił schować się przed mundurowymi, Na kryjówkę wybrał dość nieoczywiste miejsce.

Szczecińscy wywiadowcy zostali wezwani na interwencję w jednym z mieszkań w centrum miasta. Kobieta poinformowała policjantów, że były partner dostał się do jej mieszkania pod jej nieobecność. Dodała również, że wcześniej często nachodził ją w domu, pukał do drzwi i próbował dostać się do środka przez balkon. Zachowanie odrzuconego kochanka było nie tylko uciążliwe, ale budziły u kobiety obawy o jej bezpieczeństwo.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że zdesperowany mężczyzna znajduje się w mieszkaniu kobiety. Postanowił jednak schować się przed mundurowymi, wybierając na kryjówkę dość niecodzienne miejsce.

"Mundurowi odnaleźli 34-latka w szafce kuchennej" - informuje dział prasowy szczecińskiej komendy. Mężczyzna był trzeźwy. Nie potrafił jednak w racjonalny sposób wytłumaczyć swojego zachowania.

34-letni mieszkaniec Świnoujścia został zatrzymany. Za nękanie swojej byłej partnerki odpowie wkrótce przed sądem.

"Przypominamy, nawet złamane serce nie usprawiedliwia takiego zachowania" - podkreślają szczecińscy policjanci.

Sonda
Czy miałeś kiedyś do czynienia ze stalkingiem?
Dwie kobiety zakochane w jednym mężczyźnie – kto z tego trójkąta zginie? Bartosz Szczygielski zaskakuje w opowiadaniu kryminalnym z "Zimno, zimniej, z

Jak poradzić sobie z odrzuceniem przez partnera? Posłuchaj tych porad!

Listen on Spreaker.