Zaginiona Weronika Bodys

i

Autor: KMP Szczecin Zaginiona Weronika Bodys

Trwają poszukiwania

Nie ma z nią kontaktu od blisko dwóch lat. Gdzie jest Weronika ze Szczecina?

2022-11-09 8:38

Wyszła z domu, zostawiając dokumenty i telefon. Ślad po Weronice zaginął. Od tamtej chwili minęły już prawie dwa lata. Policja wciąż prowadzi poszukiwania zaginionej szczecinianki i prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu.

W chwili zaginięcia Weronika Bodys miała 25 lat. Kobieta zaginęła na początku stycznia 2021 roku. Wyszła z domu, pozostawiając dokumenty, telefon, rzeczy osobiste. Do chwili obecnej nie powróciła, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nieznane jest jej miejsce pobytu.

Zaginiona Weronika Bodys - rysopis:

  • Wzrost około 170 cm,
  • Sylwetka krępa,
  • Włosy do ramion, koloru rudego.

Kobieta mogła mieć na sobie spodnie dresowe w kolorze czarnym, lub niebieskie jeansy, kurtkę w kolorze kremowym z kapturem, z puchową wstawką.

27-latka posiada znak szczególny w postaci tatuażu na karku koloru czarnego, przedstawiającego po lewej stronie diabła a po prawej diabła o kształcie kobiety z rogami.

Osoby, które widziały Weronikę Bodys po jej zaginięciu albo mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jej pobytu proszone są o pilny kontakt z policjantami z komisariatu Szczecin-Nad Odrą pod nr tel. 47 78 16 437 lub 47 78 19 104.

Zaginiona Weronika Bodys

i

Autor: KMP Szczecin Zaginiona Weronika Bodys
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!