Najlepsze imprezy tylko w domu? Z aplikacją PartyOnline to możliwe!

2020-03-24 15:03 Artykuł sponsorowany
dj impreza
Autor: pixabay.com

Takiej imprezy jeszcze nie było, a wszystko to w domowym zaciszu. Jak to możliwe? Poznajcie aplikację PartyOnline.

Niech nie ominie cię żadna impreza! Mówiąc najprościej, wszystko to, co możesz dostać w klubie jest dostępne w sieci - bez konieczności wychodzenia z domu. Najlepsze imprezy live, relacje na żywo z klubów, a przede wszystkim - najlepszy zastrzyk muzyki. Aplikacja PartyOnline stara się dostarczyć mnóstwo informacji z miejsc, w których aktualnie nie możesz być. Jest wstanie odpowiedzieć, na te wszystkie nurtujące pytania, związane z imprezowaniem. Ponad to, jeżeli chcesz, zawsze możesz zaprosić DJ'a do siebie, bez konieczności wychodzenia z domu, a to wszystko dzięki PartyRoom'owi, czyli specjalnemu pokojowi, w którym najróżniejsi dj’e grają swoje sety do sieci.

O aplikacji PartyOnline

Aplikacja PartyOnline to idealna alternatywa dla osób, które szukają miejsca na szampańską zabawę. Bo właśnie dzięki niej mogą podejrzeć streamy z najróżniejszych klubów, a dopiero potem zdecydować gdzie chcą się udać. Na tym jednak nie koniec, bo korzystając z PartyOnline każdy ma możliwość podejrzenia dużych koncertów albo zorganizowania imprezy ze swoimi znajomymi live. A wszystko to możesz zrobić zarówno na telefonie (z systemu iOS i Android) jak i na komputerze. Link do aplikacji znajdziecie >>tutaj<<.

Już w najbliższą sobotę z klubu Holiday Club Szczecin zagrają dla Was: Maiqel , Drilla, Rob74, Gregg. Start live streamu 28 marca o godzinie 20:00. A w PARTYROOM - jak co sobotę Tysa, Mr White i DamianS ze szczecińskiego kolektywu Deep In My Soul! Gdzie będziecie mogli bawić się w Waszym domowych zaciszu przy najlepszych dźwiękach muzyki Deep/Progressive House/Trance czy Melodic Techno. 

Aplikacja PartyOnline
Autor: mat.prasowy

Artykuł sponsorowany