Skarbonka

i

Autor: USA-Reiseblogger / CC0 / pixabay.com Gdzie lokować gotówkę w burzliwych czasach

Na co dzień pomagają innym, teraz sami potrzebują wsparcia. Pomóż ratownikom z OSP Szczecin!

2019-08-29 12:59

Na co dzień bezinteresownie niosą pomoc, teraz sami jej potrzebują. Mowa o ratownikach-ochotnikach z Ochotniczej Straży Pożarnej "Szczecin", którzy muszą wyremontować swój terenowy pojazd ratowniczy, jednak brakuje im na to środków. Każdy z nas może dorzucić swoją "cegiełkę" na ten cel.

Pojazd marki Mercedes-Benz 290GD trafił do OSP w 2009 roku. Ochotnicy własnymi nakładami sił oraz środków pieniężnych przystosowali go do celów ratowniczych. Samochód brał udział w wielu akcjach, podczas których trzeba było nieść pomoc drugiemu człowiekowi.

W tym roku "Mietek" kończy 25 lat i to niestety sprawia, że coraz bardziej wymaga remontu, by móc służyć innym przez kolejne lata. To niestety wymaga nie tylko ogromu pracy, ale także pieniędzy. Poprawki blacharskie, konserwacja podwozia czy wymiana zawieszenia kosztują. A skromne środki ze składek członkowskich niestety nie wystarczają.

Dlatego pojawił się pomysł zbiórki pieniędzy na remont "Mietka". Na ten cel potrzeba 10 tysięcy. Dotychczas udało się zebrać ponad 80 procent tej kwoty. Do końca trwania zbiórki zostało już zaledwie kilka dni. Każdy z nas może się do niej przyłączyć, wpłacając datek.

Zbiórka dostępna jest na portalu Zrzutka.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany