Mural z festiwalu Pol'and'Rock Festival do wylicytowania na WOŚP

i

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Mural z festiwalu Pol'and'Rock Festival do wylicytowania na WOŚP

Mural z festiwalu Pol'and'Rock Festival do wylicytowania na WOŚP

2022-01-17 14:19

Latem 2021 r. był prawdziwym hitem festiwalu Pol'and'Rock na lotnisku Płoty-Makowice, teraz ktoś może mieć go na własność, a przy okazji wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Mowa o muralu ze skrzydłami, autorstwa znanego koszalińskiego streetartowca Cukina, do którego ustawiały się kolejki chętnych do pamiątkowego zdjęcia. Marszałek województwa Olgierd Geblewicz przekazał na licytację dla WOŚP charakterystyczny mural z autografem Jurka Owsiaka.

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego od lat gra z najpiękniejszą Orkiestrą świata. Na 30. finał przygotowywanych jest wiele oryginalnych gadżetów, które będzie można wylicytować, a wpłacone pieniądze zasilą konto WOŚP. Pierwszą i naprawdę wyjątkową atrakcją jest zielony mural wykonany specjalnie na Pol’and’Rock Festival 2021. Mural wykonał znany koszaliński twórca streetartu – Cukin.

Obraz ma wymiary 4 na 3 metry, został namalowany farbami w sprayu na błękitnej laminowanej płycie MDF. Składa się z dwóch części, co ułatwia transport i montaż.

Czytaj też: Będą nie tylko zdobić. Na Pomorzu Zachodnim powstanie 7 nowych ekomurali

Do licytowania obrazu, który może stać się wyjątkową ozdobą biura, kawiarni, hotelu czy nawet salonu, zachęca marszałek województwa Olgierd Geblewicz: - Kolejny raz gramy z WOŚP! Jak co roku dołączamy do wspaniałej zbiórki na Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi marszałek Olgierd Geblewicz. - Pomorze Zachodnie, jako gospodarz Pol'and'Rock Festival, chce się nim podzielić i przekazuje na licytację przepiękny zielony mural - wykonany przez CUKINA, który podczas zeszłorocznego festiwalu stworzył dla nas specjalne fotoskrzydła. Dzieło zachwyciło samego Jerzego Owsiaka, który podczas wizyty na naszej strefie złożył wyjątkowy autograf! Zachęcamy do licytacji!

Aukcja odbywa się w serwisie Allegro. Po zakończeniu licytacji mural będzie czekał na odbiór we wskazanej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. To pierwszy z wielu przedmiotów przekazany przez urząd marszałkowski na licytację WOŚP. Wkrótce można wylicytować m.in. gadżety bezcenne dla kibiców piłkarskich i niespodzianki dla fanów Katarzyny Nosowskiej, Darii Zawiałow oraz Krzysztofa Zalewskiego.

Czytaj też: Arek "Megakot" Kocik zniknie z "Królowych Życia" po publikacjach Jana Śpiewaka. "Podejmę kroki prawne"

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany