Mass Escape w Szczecinie

i

Autor: mat. organizatora Mass Escape w Szczecinie

Mass Escape, czyli największy escape room w Szczecinie. Mamy dla Was bilety!

2016-04-29 18:05

Setki osób będą wspólnie uciekać ze szczecińskiej hali Azoty Arena. Na jeden dzień obiekt zamieni się w gigantyczną pułapkę. Żeby się z niej wydostać, trzeba będzie rozwiązać kilka zagadek. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!  

W niedzielę, 8 maja hala Azoty Arena stanie się wielkim polem gry. Kilkaset osób zmierzy się z przygotowanymi dla nich zagadkami. Wszystkie z nich połączone będą w logiczny ciąg zdarzeń powiązanych z tematem przewodnim.

- Tak jak każdy lubi rozwiązywać krzyżówki i sudoku, jest to taka urozmaicona forma główkowania – mówi Marcin Banasiak, organizator wydarzenia. - Dochodzą do tego nieprzewidziane elementy jak postaci lub wydarzenia. Zagadki nie są łatwe, ale są na tyle intuicyjne, że jeżeli już znajdziemy jakiś element, wiemy że to wokół niego musimy skupić uwagę.

Na rozwiązanie zagadek uczestnicy będą mieli kilka godzin. Dopiero rozwiązanie wszystkich z nich przełoży się na zwycięstwo, czyli możliwość ucieczki.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku. Patronem medialnym Mass Escape jest Radio ESKA.

Przeczytaj również: Majówka 2016: Największe atrakcje długiego weekendu [INFORMATOR]

Uwaga! Rozdajemy bilety!

Mamy dla Was bilety na to wydarzenie! Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze przyślą do nas odpowiedź na proste pytanie: W którym roku została otwarta hala widowiskowo-sportowa Azoty Arena w Szczecinie? Na odpowiedzi czekamy pod adresem szczecin.eskainfo@grupazpr.pl dziś do godziny 20.00. W temacie e-maila należy wpisać "Mass Escape", a w treści imię, nazwisko i numer telefonu.

Przeczytaj również: Doczekaliśmy się! Otwierają wyremontowany dworzec PKP w Szczecinie! [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają