Szczeciński Catering

i

Autor: mat. prasowe

Lubisz dobrze i zdrowo zjeść? Cenisz sobie czas i pieniądze? Zamów... catering!

2021-02-01 7:00

W ostatnich miesiącach ceny żywności pogalopowały drastycznie w górę. Niemal każda kolejna wizyta w sklepie kończy się coraz większymi kwotami na paragonie, pomimo iż w koszyku znajduje się coraz mniej produktów. Wielu z nas stara się żyć coraz oszczędniej, kupując mniej i rezygnując z różnych produktów, jednak coraz częściej to się nie udaje. Przygotowanie nawet skromnego obiadu to coraz większe koszty. Naprzeciw tym wszystkim przeciwnościom wychodzi szczecińska firma, która oferuje pełnowartościowe posiłki w przystępnych cenach.

Stale rosnąca inflacja sprawia, że na przygotowanie posiłków wydajemy coraz więcej pieniędzy. Coraz droższe są nie tylko produkty, ale także prąd czy gaz, czyli wszystkie czynniki składające się na codzienne funkcjonowanie w gospodarstwie domowym. Bardzo istotny jest również czas, który poświęcamy każdego dnia na przyrządzenie obiadu. Jest to średnio godzina dziennie. Do tego dochodzi jeszcze czas poświęcony na sprzątanie po posiłku, mycie naczyń i inne czynności, które nie zawsze należą do ulubionych.

Szczeciński Catering

i

Autor: mat. prasowe

Jeszcze do niedawna catering w postaci diety pudełkowej uchodził za coś luksusowego, dostępnego tylko dla wybranych. Trudne czasy pandemii sprawiły, że nasze życie diametralnie się zmieniło. Zmieniła się również gastronomia, która dostosowała się do obecnych realiów i oferuje coś zupełnie innego - coś, czego jeszcze rok temu nie bylibyśmy w stanie sobie wyobrazić. Obecnie jedzenie z dostawą do domu jest niemalże codziennością, a oferta stale się rozrasta.

Firma Szczeciński Catering poszła o krok dalej i oferuje swoim klientom pełnowartościowe posiłki na każdą kieszeń, co pozwala nie tylko oszczędzić pieniądze, ale także czas poświęcony na ich przygotowanie. Usługa ma na celu pomóc każdej osobie w "outsourcingu" posiłków. Fachowy zespół kucharzy przygotowuje codziennie, na świeżo, różnorodne - 5 posiłkowe zestawy w rożnych wariantach kaloryczności - w zależności od potrzeb i zamiłowań kulinarnych klientów.

Szczeciński Catering

i

Autor: mat. prasowe

Ile to kosztuje? Okazuje się, że na taki luksus może pozwolić sobie każdy z nas. Ceny w Szczecińskim Cateringu zaczynają się już od 29 złotych dziennie. Co bardzo istotne, klient może w każdej chwili modyfikować swoją dietę - chwilowo ją zawiesić lub przesunąć w czasie, wybrać nowy wariant kaloryczności, a także zmienić adres dostawy. Warto więc przejść na zdrowy tryb życia, oszczędzając przy tym czas i nie ponosząc w związku z tym dużych wydatków - lokalnie, bez ukrytych kosztów i przede wszystkim smacznie!

W ofercie Szczecińskiego Cateringu znajdziemy dietę sportową, zbalansowaną, a także wegańską. Klienci mogą również liczyć na atrakcyjne promocje. Teraz, przy zamówieniach powyżej 25 dni, każdy klient dostanie opaskę "Smartband" Xiaomi MiBand.

Więcej informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej szczecinskicatering.pl. Żeby być zawsze "na bieżąco", warto również śledzić profile Szczecińskiego Cateringu w mediach społecznościowych: na Facebooku i Instagramie.

Szczeciński Catering

i

Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany