Kto zostanie Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020? Finałowa gala w wyjątkowej scenerii!

2020-08-26 11:18 Grzegorz Kluczyński
Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019
Autor: Grzegorz Kluczyński Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019

Już zaledwie godziny dzielą nas od wyjątkowego wydarzenia. Tyle pięknych kobiet w jednym miejscu to bez wątpienia idealny powód, by w piątek, 28 sierpnia wybrać się do Binowa. To właśnie tam, w niecodziennej scenerii, wśród pól golfowych, odbędzie się finałowa gala Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020.

Region zachodniopomorski od dziesięcioleci słynie z pięknych kobiet, jednak szansę na koronę miss ma tylko jedna z kandydatek biorących udział w finale. Wygrana w konkursie Miss Polski Pomorza Zachodniego, to nie tylko wspaniała przygoda, ale także szansa na międzynarodowe sukcesy i karierę.

W 2018 roku koronę Miss Polski Pomorza Zachodniego zdobyła Olga Buława ze Świnoujścia. Rok później piękna świnoujścianka otrzymała zaszczytny tytuł Miss Congeniality podczas wyborów Miss Univere 2019.

Czy rok 2020 będzie pasmem sukcesów dla mieszkanek Pomorza Zachodniego? Przekonamy się już 28 sierpnia 2020 podczas Finału Miss Polski Pomorza Zachodniego, na którym to obecna Miss Polski Pomorza Zachodniego – Paulina Polak, będzie musiała rozstać się ze swoją koroną.

Gala odbędzie się 28 sierpnia 2020 r. o godz. 19:30 w Binowo Park Golf Club, podczas prestiżowego turnieju golfa World Amateur Golfers Championship.

Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020
Autor: mat. organizatora
Wyjątkowa iluminacja Filharmonii w Szczecinie na Święto Muzyki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.