Oryginalne imiona nadawane dzieciom w Zachodniopomorskiem w 2020 roku

i

Autor: SE.pl

KREATYWNOŚĆ rodziców nie zna granic! Sprawdźcie ORYGINALNE imiona nadawane dzieciom w 2020 roku w Zachodniopomorskiem!

2021-02-06 21:19

Z pewnością wielu pamięta przypadki, gdy rodzice nadawali swoim dzieciom imiona, z których śmiała się cała Polska, np. o parze z Zawiercia, która swojego synka nazwała Jeronimo Martin, czy rodzicach z Babic, którzy dali swojemu synkowi imiona Kendal Pcyman Karatas. W 2020 roku również nie brakowało kreatywności świeżo upieczonym rodzicom. Sprawdziliśmy najbardziej oryginalne imiona nadawane dzieciom w Zachodniopomorskiem. Czy wśród nich pojawiły się takie "kwiatki" jak np. Kałojan, Bożętyna, Dżenon, Fifonż czy Ruhan? Sprawdźcie!

Chcąc wyróżnić swojego potomka, szczęśliwi rodzice próbują wykazać się szczególną kreatywnością. Nadają swoim dzieciom egzotycznie brzmiące imiona, znane z seriali telewizyjnych, bądź też przekręcają lub spolszczają angielskie imiona lub na odwrót - celowo zamieniając polskie "k" na angielskie "c", by imię brzmiało "międzynarodowo"... co zresztą nie zawsze przynosi zamierzone rezultaty i powstają prawdziwe językowe "potworki".

Zobacz też: Dżessika i Brajan są już PASSÉ? Sprawdź, jakie imiona były najpopularniejsze w 2020 roku na Pomorzu Zachodnim!

Kilka takich przykładów znaleźliśmy również wśród imion nadawanych dzieciom w 2020 roku na Pomorzu Zachodnim. Jakich? Sprawdźcie w poniższej galerii!

Czy pamiętasz te kultowe zabawy z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Kreda potrzebna Ci będzie do gry...
Ten karambol wstrząsnął polskim Internetem. "Ale urwał!" ma już 11 lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany