Koszmarny wypadek na DK3. Auto odbijało się od TIR-ów jak resorak. Kierowca zmasakrowany [FOTO]

i

Autor: Domin

Koszmarny wypadek na DK3. Auto odbijało się od TIR-ów jak resorak. Kierowca zmasakrowany [FOTO+WIDEO]

2021-07-21 12:41

Śmiertelny wypadek miał miejsce na DK3 we wtorek (20.07.2021) późnym wieczorem. Na wysokości Wolińskiego Parku Narodowego doszło do zderzenia czterech pojazdów: dwóch samochodów osobowych oraz dwóch TIR-ów. Zginął mężczyzna. Jak opisuje jeden z kierowców, wypadek wyglądał strasznie. Na miejscu był nasz reporter. Więcej szczegółów oraz zdjęcia znajdziecie w materiale.

Wypadek na DK3 miał miejsce za Międzyzdrojami (20.07). Przed godziną 21 zderzyły się tam cztery pojazdy. Ze wstępnych informacji uzyskanych na miejscu przez reportera Super Expressu wynika, że wszystko działo się szybko. Najpierw zderzyły się jadące z naprzeciwka osobowe BMW i volkswagen, następnie drugie z aut wyrzucone w górę, wpadło wprost na maskę jadącego za BMW TIR-a, po czym jak opisał kierowca auta ciężarowego, volkswagen odbił się od kolejnego TIR-a i wylądował na poboczu. Auto wraz z kierowcą zostało kompletnie zmasakrowane. Mężczyzna nie przeżył.

Śmiertelny wypadek na DK 3

W BMW podróżowała rodzina: rodzice z trójką dzieci, którzy trafili pod opiekę medyków. Jak relacjonuje nasz reporter, wszyscy byli przytomni. Kierowcy TIR-ów wyszli z wypadku bez szwanku.

Na drodze krajowej nr 3 przez jakiś czas występowały utrudnienia, policja kierowała na objazdy.