Dwa osoby ciężko ranne po wypadku w Malechowie. DK 6 całkowicie zablokowana

i

Autor: Shutterstock zdjęcie poglądowe

Dwie osoby ciężko ranne po wypadku w Malechowie. DK 6 całkowicie zablokowana

2021-07-20 17:10

Na drodze krajowej nr 6 we wsi Malechowo (pow. sławieński) doszło dzisiaj (20 lipca) do groźnego wypadku z udziałem pięciu pojazdów. Jak informuje Polska Agencja Prasowa w kraksie uczestniczyły dwa tiry oraz dwa samochody dostawcze i jeden osobowy, którymi łącznie podróżowało siedem osób, w tym dwójka dzieci. Niestety nie obeszło się bez poszkodowanych. Dwie osoby są w stanie ciężkim. Obecnie DK 6 jest zablokowana w obu kierunkach.

Aktualizacja, godz. 17.10

Jak poinformował Polską Agencję Prasową szczeciński oddział GDDKiA, droga krajowa nr 6 jest już przejezdna po wypadku, do którego doszło około godz. 14.00 w Malechowie.

Dwa osoby ciężko ranne po wypadku w Malechowie

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, dzisiaj (20 lipca) kilka minut po godz. 14.00 na drodze krajowej nr 6 we wsi Malechowo (pow. sławieński) doszło do wypadku. W zdarzeniu uczestniczyło pięć pojazdów, w tym dwa tiry, dwa samochody dostawcze i jeden osobowy, którymi podróżowało łącznie siedem osób, w tym dwójka dzieci. Na miejsce zadysponowano cztery zespoły ratownictwa medycznego oraz siedem zastępów straży pożarnej i jeden śmigłowiec LPR. Niestety stan dwóch osób poszkodowanych w wypadku jest ciężki. 

PRZECZYTAJ: Nie żyje 12-letnia Pola. Dramatyczne kulisy tragicznego wypadku na S3. "Boże, nie zabieraj mi siostry". Serce pęka

Kierowcy przejeżdżający przez DK 6 muszą liczyć się z utrudnieniami. Obecnie trasa w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mają potrwać do godz. 17.00. Na miejscu pracują policjanci. Ich ustalenia pozwolą wskazać przyczynę i okoliczności kraksy oraz sprawcę wypadku.

ZOBACZ: Szczecin: Dramat 25-letniego Krystiana. Przygniotła go ciężka sztaplarka. Potrzebna jest pomoc

MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj!
Nasi Partnerzy polecają