Dwie osoby ciężko ranne po wypadku w Malechowie. DK 6 całkowicie zablokowana

2021-07-20 17:10
Dwa osoby ciężko ranne po wypadku w Malechowie. DK 6 całkowicie zablokowana
Autor: Shutterstock zdjęcie poglądowe

Na drodze krajowej nr 6 we wsi Malechowo (pow. sławieński) doszło dzisiaj (20 lipca) do groźnego wypadku z udziałem pięciu pojazdów. Jak informuje Polska Agencja Prasowa w kraksie uczestniczyły dwa tiry oraz dwa samochody dostawcze i jeden osobowy, którymi łącznie podróżowało siedem osób, w tym dwójka dzieci. Niestety nie obeszło się bez poszkodowanych. Dwie osoby są w stanie ciężkim. Obecnie DK 6 jest zablokowana w obu kierunkach.

Aktualizacja, godz. 17.10

Jak poinformował Polską Agencję Prasową szczeciński oddział GDDKiA, droga krajowa nr 6 jest już przejezdna po wypadku, do którego doszło około godz. 14.00 w Malechowie.

Dwa osoby ciężko ranne po wypadku w Malechowie

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, dzisiaj (20 lipca) kilka minut po godz. 14.00 na drodze krajowej nr 6 we wsi Malechowo (pow. sławieński) doszło do wypadku. W zdarzeniu uczestniczyło pięć pojazdów, w tym dwa tiry, dwa samochody dostawcze i jeden osobowy, którymi podróżowało łącznie siedem osób, w tym dwójka dzieci. Na miejsce zadysponowano cztery zespoły ratownictwa medycznego oraz siedem zastępów straży pożarnej i jeden śmigłowiec LPR. Niestety stan dwóch osób poszkodowanych w wypadku jest ciężki. 

PRZECZYTAJ: Nie żyje 12-letnia Pola. Dramatyczne kulisy tragicznego wypadku na S3. "Boże, nie zabieraj mi siostry". Serce pęka

Kierowcy przejeżdżający przez DK 6 muszą liczyć się z utrudnieniami. Obecnie trasa w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mają potrwać do godz. 17.00. Na miejscu pracują policjanci. Ich ustalenia pozwolą wskazać przyczynę i okoliczności kraksy oraz sprawcę wypadku.

ZOBACZ: Szczecin: Dramat 25-letniego Krystiana. Przygniotła go ciężka sztaplarka. Potrzebna jest pomoc

MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE