Koronawirus. Olgierd Geblewicz w Szpitalu przy Arkońskiej! [ZDJĘCIE]

i

Autor: Olgierd Geblewicz/Fb Koronawirus. Olgierd Geblewicz w Szpitalu przy Arkońskiej! [ZDJĘCIE]

Koronawirus DOPADŁ marszałka! Olgierd Geblewicz w szpitalu w Szczecinie! "Na kilka dni znikam" [ZDJĘCIE]

2020-12-18 17:58

Olgierd Geblewicz, marszałek woj. zachodniopomorskiego jest zakażony koronawirusem. W piątek 18 grudnia w mediach społecznościowych poinformował o chorobie i dodał zdjęcie ze szpitala przy ul. Arkońskiej (Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony). "Na kilka dni znikam".

Olgierd Geblewicz w szpitalu. "Na kilka dni znikam"

O tym, że koronawirus nie omija włodarzy wiemy już od dawna. Do grona dotkniętych infekcją dołączył w piątek Olgierd Geblewicz, wieloletni marszałek województwa zachodniopomorskiego.

W mediach społecznościowych marszałek napisał, że na kilka dni znika. - koronawirus przyszedł po mnie tym razem - zdradził.

Geblewicz podziękował też medykom za ich pracę, empatię i poświęcenie, tym samym przyznając, że trafił do szpitala przy ul. Arkońskiej, Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie.

- Jestem pod fachową opieką naszych medyków z „Arkońskiej”. Serdecznie dziękuję im za pełną empatii i poświęcenia pracę. Wszystkim życzę dużo zdrowia - czytamy.

Przypomnijmy, że Olgierd Geblewicz zaczął pełnić funkcję marszałka województwa 7 grudnia 2010. Na stanowisko został powołany przez radnych 29 listopada 2010 r. i od tamtej pory - od trzech kadencji - niezmiennie pełni tę funkcję.

Super Raport 18.12 ( Goście: Sławomir Neumann - PO, były wiceminister zdrowia oraz prof. Antoni Dudek - politolog, historyk)