Bulwar Gdyński

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Bulwar Gdyński

Kolejne pawilony staną na bulwarach. Tym razem pod Lastadią

2016-06-27 11:31

Szczecińskie bulwary wzbogacą się o kolejne punkty handlowo-usługowe. Tym razem pawilony staną nie na Bulwarze Piastowskim, lecz po drugiej stronie Odry - na Bulwarze Gdyńskim, w okolicy biurowca Lastadia.

Żegluga Szczecińska ogłosiła konkurs na dzierżawę gruntów pod dwa kolejne pawilony. Powstaną one na bulwarze przy ul. Zbożowej, na odcinku pomiędzy Mostem Długim i Trasą Zamkową.

W konkursie preferowana jest działalność gastronomiczna lub handlowa. Oznacza to, że w pawilonach mogą się znaleźć m.in. restauracje, bary, kawiarnie, albo sklepy z pamiątkami. O tym, jaki rodzaj działalności ostatecznie pojawi się w nowych punktach, zdecyduje komisja konkursowa, która weźmie pod uwagę koncepcje działania i proponowane wysokości czynszów za dzierżawę. Przyszli dzierżawcy mogą składać swoje oferty do 12 lipca.

Na nowe lokale handlowo-gastronomiczne na Bulwarze Gdyńskim przyjdzie nam jednak poczekać do przyszłego sezonu. Do tego czasu dzierżawcy wyłonieni w konkursie będą musieli uzyskać niezbędne opinie i pozwolenia, wybudować obiekty i je wyposażyć.

Przeczytaj również: Festiwal inSPIRACJE pod znakiem wody. Szczecin zanurzył się w sztuce! [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają