Kierowcy dali skandaliczny popis na drodze S6. Zajmie się nimi policja

i

Autor: GDDKiA Szczecin Kierowcy dali skandaliczny popis na drodze S6. Zajmie się nimi policja

Nagranie mrozi krew w żyłach!

Kierowcy dali skandaliczny popis na drodze S6. Zajmie się nimi policja

2022-08-08 13:45

Chcieli ominąć zator, więc zaczęli łamać przepisy, co mogło doprowadzić do nieszczęścia. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych przekazała nagrania policji, która zajmie się nieodpowiedzialnymi kierowcami.

Nagranie opublikowane przez GDDKiA mrozi krew w żyłach. Kierowcy, mając za nic bezpieczeństwo i przepisy ruchu drogowego, jadą ekspresówką "na wstecznym" lub wjeżdżają pod prąd na łącznicę - wszystko, by uniknąć dłuższej jazdy z powodu zatoru, który utworzył się po wypadku. Niebezpieczne manewry mogły doprowadzić do kolejnych groźnych zdarzeń.

Czytaj też: Samochód zderzył się z Pendolino. Tragedia pod Koszalinem [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło 1 sierpnia, w rejonie węzła Wicimice na drodze ekspresowej nr 6. Wcześniej, na wysokości Modlimowa doszło do wypadku, który spowodował utrudnienia w ruchu.

GDDKiA nie tylko opublikowała film ku przestrodze, ale również przekazała go policji. Na nagraniu widoczne są numery rejestracyjne pojazdów, co pozwoli ustalić nieodpowiedzialnych kierowców i ukarać ich w odpowiedni sposób.

Czytaj też: Peugeot roztrzaskał się na latarni. Za kierownicą był 16-latek. Groźny wypadek w Szczecinku [ZDJĘCIA]

Sonda
Co sądzisz o nowym taryfikatorze mandatów?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają