Magda Gessler

i

Autor: Akpa Magda Gessler

Kuchenne rewolucje

Kaczki i buraczki: opinie po "Kuchennych rewolucjach" w Barlinku. "Lokal nie zachęcał". Liczba gwiazdek w Google zaskakuje!

2022-10-13 20:11

Kaczki i buraczki to nowa nazwa dawnej restauracji Limba w Barlinku. Magda Gessler po raz kolejny przybyła na pomoc właścicielom, którzy nie radzili sobie z prowadzeniem biznesu w gastronomii. Podczas "Kuchennych rewolucji" dawna Limba zyskała nowe wnętrze, odmienione menu z potrawami Magdy Gessler, a także nową nazwę. Od teraz to bistro Kaczki i buraczki w Barlinku. Jakie są opinie i ceny po "Kuchennych rewolucjach"? Zobaczcie!

Kaczki i buraczki: opinie po "Kuchennych rewolucjach"

Gospoda Limba w Barlinku przeszła "Kuchenne rewolucje". Pod okiem Magdy Gessler zmieniła się w bistro Kaczki i buraczki. O tym, co się działo w trakcie rewolucji w Barlinku piszemy szczegółowo w materiale: "Kuchenne rewolucje" w Barlinku. Magda Gessler odwiedziła restaurację "Limba" i zmieniła ją w "Kaczki buraczki"

A jakie są opinie o bistro Kaczki i buraczki po "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler? Liczba gwiazdek nadanych przez użytkowników Google może zaskakiwać! Biorąc pod uwagę fakt, że znana restauratorka chwaliła dania jeszcze przed dokonaniem rewolucji, po udziale w programie powinno być doskonale! Tymczasem, goście ocenili bistro Kaczki i Buraczki średnio na 4,2 gwiazdki na 5 możliwych. To oczywiście bardzo wysoka ocena, ale zawsze mogłoby być odrobinę lepiej. Co najczęściej chwalą goście, a nad czym jeszcze właściciele mogliby popracować? Poniżej przytaczamy wybrane opinie (pisownia oryginalna):

 • - Rosół wyśmienity,kotleta kaczki obłędny,obsługa rewelacyjna.Pani kelnerka bardzo ogarnięta .Już dokonałam rezerwacji ze znajomymi z Niemiec na przyszły weekend .Polecamy z całego serca.Dziekuje za miłą obsługę.
 • - Chociaż lokal nie zachęcał przy wejściu, weszliśmy i nie żałujemy , wszystko bardzo smaczne , rosół , kotlet z kaczki i gulasz z sarny wszystko bardzo dobre - Daniel
 • - Obsługa niesympatyczna, mielony za prawie 40 zł mikroskopijny, ziemniaki za słone a rosół z kaczki jak woda z jabkiem w środku... - Renata
 • - Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Jedzenie na prawdę pyszne, jedliśmy kotlet z kaczki na chłodniku, coś niesamowitego. Schabowy również dobry. Bardzo polecam - Łukasz
 • - Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Zajebista atmosfera. Sama szefowa lokalu bardzo gościnna i uśmiechnięta. Polecam - Paweł
 • - Lokal odwiedziliśmy w niedzielę, a mimo to gości nie było wielu. Zjedliśmy propozycje pani Magdy. Rosół to woda, beza gumowa, sałatka szwabska bardzo dobra, kopytka z kotletem z kaczki na chłodniku były pyszne. Poważnym minusem jest obsługa.. By co kolwiek zamówić, domówić czy po prostu poprosić o rachunek trzeba nieźle się na szukać kogoś z obsługi.. Nie są tam dla gości, 0 uśmiechu, nikt do nas nie podszedł i nie zapytał czy wszystko w porządku mimo że podkreślam byliśmy tam w niedzielę i nie było wieku gości - łącznie z nami zajęte 3 stoliki - Sara

Kaczki i buraczki: menu, ceny po "Kuchennych rewolucjach"

Podczas "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler skupiła się głównie na zmianie wnętrza lokalu. Jednak w odmienionej karcie nie mogło zabraknąć nowych dan, według receptury znanej restauratorki. Co znalazło się w nowym menu od Magdy Gessler? W bistro Kaczki i buraczki można, zgodnie z nazwą, można skosztować dań z kaczki i buraka. W karcie znalazły się między innymi:

 • rosół z kaczki z domowym makaronem, pieczonym jabłkiem i maliną
 • kotlet z kaczki podawany na chłodniku, zielone kopytka i zasmażane buraczki
 • chłodnik z buraka
 • sałatka szwabska
 • żeberka na kapuście
 • kotlet schabowy
 • na deser: beza

Jak wynika z relacji gości, za danie obiadowe w bistro Kaczki i buraczki po "Kuchennych rewolucjach" trzeba zapłacić ok. 40 zł. Zupy kosztują 18 zł, a deser, którym zachwycają się goście - 25 zł.

Jak przebiegały "Kuchenne rewolucje" w Barlinku? Emisja odcinka z restauracji Limba już w czwartek, 13 października 2022, o godz. 21.30 na antenie TVN. Odcinek jest już także dostępny online na player.pl.