Przystanek Woodstock

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Przystanek Woodstock

Jak dojechać ze Szczecina na Przystanek Woodstock 2016? Pociągiem! [ROZKŁAD JAZDY, CENY BILETÓW]

2016-07-06 11:26

"Upiór Północy", "Hej Joe", "Sharwood" - takie oryginalne nazwy noszą specjalne pociągi, które w tym roku dowiozą pasażerów na Przystanek Woodstock 2016, który rozpoczyna się już 14 lipca. Jak bezpiecznie dojechać pociągiem do Kostrzyna? Ile kosztują bilety? Sprawdźcie!

Przewozy Regionalne uruchamiają dodatkowe pociągi MusicREGIO, które dowiozą woodstockowiczów do Kostrzyna. Pierwsze pociągi wyjadą ze stacji Szczecin Dąbie już we wtorek 12 lipca. O godzinie 4.06 wyjedzie pociąg "Sharwood", żeby o godzinie 5.27 być już w Kostrzynie. W środę, o godz. 3.03 z Dąbia odjedzie pociąg "Upiór Północy", a ci, którzy wolą w nocy spać niż podróżować, mogą wybrać pociąg "Hej Joe", który odjedzie ze Szczecina o godzinie 13.59.

Za bilet normalny w jedną stronę zapłacimy 44 zł. Jednak wybierając opcję biletu w obie strony, zapłacimy zaledwie o 5 zł więcej. Na przejazdy obowiązują także ustawowe ulgi: 51 procent dla studentów lub 37 procent dla uczniów. Za przewóz roweru lub większego bagażu trzeba dopłacić 7 złotych.

Bilety na pociągi MusicREGIO można kupić przez Internet, m.in. na stronie www.biletyregionalne.pl i pociagwoodstock.pl.

Do Kostrzyna będzie można także dojechać zwykłymi pociągami Przewozów Regionalnych lub TLK. Rozkład jazdy można znaleźć na stronie rozklad-pkp.pl.

Przeczytaj również: Alternatywa dla zamkniętego Mostu Cłowego. Rowerzyści pojadą tramwajem za darmo