"INSTRYBUTOR SONG" prawdzimym HITEM Internetu! Klub Komediowy nagrał WYJĄTKOWĄ piosenkę

2021-03-05 11:55 gk
Instrybutor Song
Autor: YouTube / kadr z teledysku

Chociaż sytuacja była jak najbardziej poważna, w historii zapisze się jako jeden z najzabawniejszych incydentów 2021 roku. Akcja policji na stacji benzynowej w Rymaniu (woj. zachodniopomorskie) zostanie zapamiętana przede wszystkim z powodu... instrybutora. Słowo, które słyszymy w tle filmu, który obiegł sieć, na długo pozostanie w pamięci, m.in. dzięki licznym memom krążącym w Internecie, a także piosenki, która powstała na jego cześć. Posłuchajcie "Instrybutor Song"!

Sceny mrożące krew w żyłach rozegrały się w nocy z 27 na 28 lutego na stacji benzynowej w Rymaniu. 37-latka kompletnie zdemolowała sklep wjeżdżając w niego z ogromnym impetem. Policjanci, by powstrzymać to szaleństwo musieli użyć broni. Kobieta z piskiem opon odjechała ze stacji i dojechała do Koszalina, gdzie sama zgłosiła się na policję.

Czytaj więcej: Rymań. 37-latka za kierownicą zdemolowała stację benzynową. Padły strzały! Jest przerażające nagranie [WIDEO]

Incydent został nagrany przez jednego ze świadków. Na filmie słyszymy m.in. krzyki: "W instrybutor nie strzel człowieku!". I właśnie to nowe słowo, zupełnie niechcący, stało się jedną z najbardziej istotnych kwestii w całym zdarzeniu.

"Instrybutor" trafił m.in. do map Google, powstały na jego temat dziesiątki memów, a także... piosenka w wykonaniu Klubu Komediowego, który zasłynął m.in. z parodii reklamy Apartu. Można się z niej dowiedzieć, w jakich sytuacjach można... strzelać w opony!

Zobacz też: Dziwne? Śmieszne? Szokujące? Takie IMIONA nadawano polskim dzieciom w 2020 roku!

W ciągu niespełna dwóch dni, teledysk w serwisie YouTube obejrzało prawie 45 tysięcy internautów.

Rymań. Demolka na stacji paliw. 37-latka wjechała do sklepu autem!