Smartfon

i

Autor: StockSnap / CC0 / pixabay.com

Gryfino: Sprawy urzędowe po nowemu. Wszystko z powodu koronawirusa

2020-10-06 13:28

Epidemia koronawirusa nie daje za wygraną. Każdy dzień przynosi kolejne setki W związku z tym wprowadzane są kolejne ograniczenia. Nowe zasady, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa, zostały wprowadzone w Gryfinie. Mieszkańcy planujący załatwienie spraw urzędowych, muszą liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami.

W Urzędzie Stanu Cywilnego, Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych uruchomiony został kalendarz wizyt, który umożliwi rezerwację konkretnego terminu na załatwienie sprawy. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 91 416 20 11, wew. 203 lub 204.

Obsługa spraw załatwianych przez Wydział Działalności Gospodarczej, Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami oraz Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, które mieszczą się w budynku banku przy ul. Parkowej 3, odbywa się telefonicznie, drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem poczty. Dokumenty można również składać do urny znajdującej się przy Biurze Obsługi Interesantów w budynku Urzędu przy ul. 1 Maja 16.

Liczba zarażonych w województwie zachodniopomorskim wynosi obecnie 2255. We wtorek potwierdzono kolejnych 111 przypadków w regionie, z czego 6 w powiecie gryfińskim.

Sonda
Czy stosowanie się do zaleceń zapobiega zakażeniu koronawirusem?
Skandal w szpitalu. Lekarze nie noszą maseczek