Groźny finał pościgu w Szczecinie. BMW wylądowało na drzewie

i

Autor: Pexels / CC0 / pixabay.com Groźny finał pościgu w Szczecinie. BMW wylądowało na drzewie

34-latek miał powody

Groźny finał pościgu w Szczecinie. BMW wylądowało na drzewie

2022-12-02 13:50

Uderzeniem w przydrożne drzewo zakończył się pościg za 34-latnim kierującym BMW. Mężczyzna, który nie zatrzymał się do kontroli i rzucił się do ucieczki przed policjantami, miał powody, by unikać spotkania ze stróżami prawa. Teraz czekają go spore kłopoty.

Policjanci szczecińskiej drogówki prowadzili kontrolę trzeźwości u kierowców. Jeden z nich, który siedział za kierownicą BMW, zignorował sygnały do zatrzymania się, ominął radiowóz i stojących przy nim policjantów i rzucił się do ucieczki.

Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg. Kierowca BMW nie zamierzał się jednak poddawać i jechał coraz szybciej. W pewnym momencie wypadł z łuku drogi i uderzył w przydrożne drzewo. To jednak nie powstrzymało go, by kontynuować ucieczkę pieszo. Po chwili jednak został obezwładniony i zatrzymany przez mundurowych.

Jak się okazało, 34-latek z powiatu łobeskiego miał powody, by unikać spotkania ze stróżami prawa. Był pod wpływem narkotyków, a na dodatek miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jak tłumaczył, powodem ucieczki miał być pośpiech na rozprawę sądową związaną z wcześniejszą jazdą bez uprawnień.

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany