Gmina Wolin wita nowych mieszkańców w szczególny sposób. Co znajdzie się w "pakiecie powitalnym"?

Noworodek
Autor: FeeLoona / CC0 / pixabay.com

Władze gminy Wolin postanowiły w szczególny sposób powitać na świecie nowych mieszkańców i dla rodziców wszystkich dzieci, które urodziły się w 2021 roku, przygotowały "pakiety powitalne". Co znajduje się w wyprawce i w jaki sposób można ją otrzymać?

"Pakiet powitalny" to specjalnie przygotowana wyprawka oznakowaną nowym logotypem Gminy Wolin w postaci haftu lub nadruku. W jej skład wchodzi miś w koszulce, ręczniczek, kocyk, body, miś z kocykiem oraz książeczka z dedykacją od burmistrza Wolina.

Aby otrzymać "Pakiet powitalny", trzeba spełnić kilka podstawowych warunków. Po pierwsze, wystarczy być szczęśliwym rodzicem maluszka, który urodził się w roku 2021. Trzeba być również mieszkańcem gminy Wolin oraz złożyć w Urzędzie Miejskim w Wolinie poprawnie wypełniony wniosek.

Zobacz też: Są pieniądze na leczenie 12-letniego Wiktora ze Szczecina! Udało się zebrać 9,5 miliona!

Szczegółowych informacji udzieli Państwu Referat Organizacyjno-Administracyjny i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Wolinie, pod numerem tel. 512 186 878 lub 512 339 035 oraz mailowo: promocja@gminawolin.pl.

Zobacz też: ZUT w Szczecinie rekrutuje. Na przyszłych studentów czeka ponad 4 tysiące miejsc na 45 kierunkach

Pakiet powitalny
Autor: Gmina Wolin - gminawolin.pl
Szczecińskie fontanny bardzo nieśmiało budzą się ze snu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE