Dni Polic 2016: Kto wystąpi? Jakie atrakcje czekają na mieszkańców? [LISTA WYKONAWCÓW, PROGRAM]

2016-05-28 9:01

Sezon na duże imprezy plenerowe w pełni. 10 czerwca w Szczecinie rozpoczną się Dni Morza, a tydzień wcześniej, w położonych "po sąsiedzku" Policach odbędzie się dwudniowa impreza, na której nie zabraknie licznych atrakcji i muzycznych gwiazd! Co zobaczymy 3 i 4 czerwca podczas tegorocznych Dni Polic?  

Zadowoleni będą zarówno dorośli i dzieci. Wśród atrakcji przygotowanych z okazji Dni Polic znajdą się m.in.: wesołe miasteczko, wyścigi oldtimerów, wyścigi dronów i escape room. Odbędzie się także pokaz pirotechniczny. Nie zabraknie też dobrej muzyki.

Przeczytaj również: Dni Morza 2016 w Szczecinie: Jakie atrakcje czekają na szczecinian i turystów? Kto wystąpi? [PROGRAM, WYDARZENIA, GWIAZDY]

Na scenie zaprezentują się młodzieżowe zespoły artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, ale to nie koniec atrakcji dla publiczności. W piątek i sobotę wieczorem na scenie wystąpią prawdziwe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. LemON i Sarsa. Pełną listę wykonawców możecie zobaczyć tutaj. Będzie zarówno coś dla fanów disco polo, muzyki pop, a także bardziej wyszukanych brzmień.

Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywać się będą na polanie za Szkołą Podstawową nr 8. Szczegółowy program Dni Polic - Dni Chemika 2016 można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Przeczytaj również: Śluby w plenerze coraz bardziej popularne. Gdzie szczecinianie mogą powiedzieć sobie sakramentalne "tak"? [PROPOZYCJE MIEJSC]