Nowe lokale na szczecińskich bulwarach

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Nowe lokale na szczecińskich bulwarach

Bogatsza oferta na nadodrzańskich bulwarach. Już wkrótce nowe sklepy i restauracje!

2016-04-26 11:33

Już wkrótce szczecinianie i turyści odwiedzający bulwary będą mogli skorzystać z oferty nowych sklepów i restauracji nad Odrą. Zadowoleni będą zarówno miłośnicy rękodzieła jak i amatorzy słodkości.  

W drugiej połowie maja, w jednym z pawilonów przy Nabrzeżu Pasażerskim firmy "Szczeciński" i "Home By Wolff" otworzą sklep z pamiątkami, w którym będzie można kupić m.in. kubki, koszulki lub poduszki ze szczecińskimi motywami i rękodzieło. Ale to nie jedyna oferta tego miejsca. W ramach pracowni artystycznej będą się tutaj odbywać m.in. warsztaty dla dzieci.

Nowe punkty gastronomiczne pojawią się także na Bulwarze Piastowskim. 1 czerwca zostanie tam otwarty lokal "The Kitchen Meet&Eat", w którym będzie można skosztować m.in. potrawy z ryb. Nie zabraknie też oferty dla miłośników słodkości. W wakacje rozpocznie tam działalność pijalnia czekolady.

Gastronomia pojawi się także na drugim brzegu Odry. Nie nastąpi to jednak wcześniej niż w przyszłym roku. Na Bulwarze Gdyńskim, przy budynku Izby Celnej pojawi się jeden duży lub dwa mniejsze pawilony z ogródkami letnimi.

Przeczytaj również: Boisko do futbolu amerykańskiego w Szczecinie? Kiedy zawodnicy zagrają... jak w Ameryce?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany