Biznes połączy się z muzyką. Zbliża się najważniejsze wydarzenie biznesowe w Szczecinie i regionie

i

Autor: mat. prasowe Biznes połączy się z muzyką. Zbliża się najważniejsze wydarzenie biznesowe w Szczecinie i regionie

Biznes połączy się z muzyką. Zbliża się najważniejsze wydarzenie biznesowe w Szczecinie i regionie

2022-11-05 7:00

Zbliża się najważniejsze wydarzenie biznesowe w Szczecinie i regionie, jakim jest Eska Business Party by Grupa Polmotor. To nie tylko uroczysta gala rozdania statuetek dla największych i najbardziej rozwojowych firm z regionu, ale też prawdziwa uczta dla ucha, o którą zadbają gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Eska Business Party by Grupa Polmotor. Przed nami najważniejsze wydarzenie biznesowe w Szczecinie i regionie

i

Autor: materiały promocyjne

Przed nami IV edycja Eska Business Party by Grupa Polmotor

Już 18 listopada w Szczecinie, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni salonu KIA Polmotor przy ulicy Andrzeja Struga 73, dokładnie o godzinie 19:19, biznes połączy się z muzyką.

– Nie będzie przesadą, jak powiem, że ESKA Business Party by Grupa Polmotor to wydarzenie elitarne. Blisko tysiąc osób w jednym miejscu – mówi Krzysztof Grobela, Dyrektor Regionalny Time S.A. – Tradycyjnie podczas wydarzenia odbędzie się Gala rozdania statuetek dla największych i najbardziej rozwojowych firm w regionie. To idealna okazja do tego, by podkreślić siłę swojego biznesu i jego znaczenie.

– To czwarta edycja, szczególna dla nas. Staramy się jak najlepiej zorganizować to wydarzenie – dodaje Konrad Kijak, Dyrektor marki KIA Polmotor. – Przede wszystkim cieszę się, że tak szeroko biznes pojawia się w naszym salonie i jest to bardzo rozpoznawalne wydarzenie w naszym województwie.

Popularne gwiazdy zadbają o muzyczne brzmienia

W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie zaproszeni Goście. 

Organizatorzy podczas każdej edycji zaskakiwali występem gwiazd polskiej sceny muzycznej, bo nie da się ukryć, że muzyka przy tym evencie zawsze miała kluczowe znaczenie. W tym roku to również będzie prawdziwa uczta dla ucha. O muzyczne brzmienia zadba m.in. Gromee – jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzycznych i DJ’ów w Polsce, współpracujący z zagranicznymi artystami i wytwórniami. Niesamowitą atmosferę zapewni również Maria Radoszewska – wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów. Ale to nie koniec muzycznej podróży. Podczas Gali zaplanowany jest także koncert głównej Gwiazdy Wieczoru – jakiej? Goście przekonają się dosłownie za kilka dni.

ESKA Business Party by Grupa Polmotor z edycji na edycję budzi coraz większe zainteresowanie Gości oraz Partnerów wydarzenia. Wpisała się na stałe na mapie wydarzeń biznesowych Pomorza Zachodniego. Kolejne edycje to kolejne sukcesy. Dotychczas na scenie występowały takie gwiazdy muzyczne jak: Natalia Nykiel, Patrycja Markowska, Sabina Jeszka. Gości swoją obecnością zaszczycił także Hubert Urbański.

– Wypracowaliśmy wspólnie, z sukcesem model eventu, podczas którego łączymy biznes z muzyką – mówi Agnieszka Frączek z Radia ESKA Szczecin. – Cieszymy się, że przez organizację Gali możemy pokazać, jak ważne są osoby, które tworzą biznes w naszym mieście i regionie. Podczas wydarzenia biznes przeplata się ze światem lifestyle'u, łączymy znane nazwiska sportowców, ale także spotykamy się w gronie przyjaciół, którzy cały czas nam kibicują i wspierają przy organizacji tego wydarzenia.

18 listopad 2022 – jedyna taka #businessnight na Pomorzu Zachodnim: IV edycja Eska Business Party by Grupa Polmotor - wyjątkowy wieczór, pełen niezapomnianych emocji, w doborowym towarzystwie, który na długo zostanie w pamięci.

Eska Business Party by Grupa Polmotor. Przed nami najważniejsze wydarzenie biznesowe w Szczecinie i regionie

i

Autor: materiały promocyjne
Nasi Partnerzy polecają