10 miejsc w Szczecinie, do których warto wybrać się z dziećmi. Maluchy będą nimi zachwycone!

i

Autor: Pexels / CC0 / pixabay.com, mat. policji 10 miejsc w Szczecinie, do których warto wybrać się z dziećmi. Maluchy będą nimi zachwycone!

10 miejsc w Szczecinie, do których warto wybrać się z dziećmi. Maluchy będą nimi zachwycone! [GALERIA]

2022-06-01 12:36

Dokąd zabrać swoje pociechy, siostrzeńców lub młodsze rodzeństwo, żeby sprawić im radość? Można pójść na spacer albo na lody, ale można także sprawić, aby wspólnie spędzony czas był dla nich niezapomnianym przeżyciem. Wybraliśmy dla Was kilka miejsc w Szczecinie, które warto odwiedzić z dziećmi.

W środę, 1 czerwca, obchodzimy Dzień Dziecka. Warto więc pomyśleć o najmłodszych i sprawić im odrobinę radości - zarówno w dniu ich święta, jak przy innej okazji. W Szczecinie jest wiele miejsc, w których można zapewnić maluchom mnóstwo dobrej zabawy, a także rozwinąć ich zainteresowania i umiejętności. Część z nich jest zupełnie darmowa, za niektóre trzeba zapłacić. Jednak nawet przy niewielkim wydatku można świetnie zorganizować czas, który dzieci spędzą na dobrej zabawie.

Czytaj też: Tradycja czy nowoczesność? Sprawdź, jakie imiona otrzymały dzieci na Pomorzu Zachodnim w 2021 roku!

W poniższej galerii znajdziecie kilka najciekawszych propozycji na aktywne spędzenie czasu w Szczecinie ze swoimi pociechami. Warto wybrać się z dziećmi w te miejsca nie tylko z okazji ich święta!

Czytaj też: Kryzys w Kościele? Szczecinianie coraz rzadziej chrzczą dzieci

Sonda
Co być zrobił gdybyś znów był dzieckiem?
"Mówi po prostu, że mu się to nie podoba" - jak dzieci Gromee'ego reagują na jego muzykę?
Nasi Partnerzy polecają