10 dowodów na to, że jesteś szczecinianinem z krwi i kości [TOP 10, GALERIA]

2019-04-17 13:00

Uważasz się za prawdziwego szczecinianina z krwi i kości? Jeśli nie jesteś tego pewien, sprawdź nasz TOP 10 i zrób sobie mały test. To zajmie tylko kilka chwil, a dzięki temu dowiesz się czegoś ciekawego o swojej szczecińskiej tożsamości.

Wbrew pozorom, prawdziwi szczecinianie posiadają cechy, których nie znajdziecie u mieszkańców innych miast. Pod pewnymi względami jesteśmy unikatowi. I niekoniecznie musi to być fakt, że urodziliśmy się w Szczecinie lub mieszkamy tu od wielu lat. Co charakteryzuje prawdziwego szczecinianina? Sprawdź!

Jeśli zgadzasz się chociaż z pięcioma z dziesięciu powyższych punktów, mamy dla ciebie dobrą wiadomość: jesteś szczecinianinem z krwi i kości!

>> Zobacz galerię! <<

Przeczytaj również: Kałojan, Ruhan, Bożętyna... Kreatywność rodziców nie zna granic! Poznajcie najdziwniejsze imiona w Polsce! [GALERIA]

Zobacz wideo:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE