Zaginęła 16-latka z Trzebiatowa. Może przebywać na Dolnym Śląsku. Widzieliście Milenę?

2020-12-08 8:34
Zaginęła Milena Frąckowiak z Trzebiatowa
Autor: Facebook / Zaginieni Cała Polska

Nastolatka wyszła z domu, nie poinformowała nikogo, dokąd się udaje. Nie zabrała również dokumentów. Trwają poszukiwania Mileny Frąckowiak z Trzebiatowa.

O zaginięciu 16-latki informuje facebookowy profil "Zaginieni Cała Polska". Milena Frąckowiak zaginęła 24 listopada. Dziewczyna wyszła z domu bez wiedzy swoich opiekunów. Nie zabrała ze sobą również żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość. Prawdopodobnie przebywa ze swoim chłopakiem. Według informacji podanych w mediach społecznościowych, oboje byli widziani w Kołobrzegu, gdzie próbowali sprzedać swoje telefony, by zdobyć pieniądze na podróż. Prawdopodobnie kierowali się w kierunku Gdańska. Nie jest wykluczone, że mogą przebywać w Lubinie na Dolnym Śląsku.

Zaginiona Milena Frąckowiak - rysopis:

Dziewczyna ma 164 centymetry wzrostu i waży około 42 kilogramy. Ma włosy w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy.

W momencie zaginienia Milena Frąckowiak miała na sobie różową kurtkę, czarne spodnie oraz obuwie w jasnym kolorze.

"Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariat Policji w Trzebiatowie pod numerem telefonu 477822675 lub numerem alarmowym 112. Kontakt z rodziną pod numerem 510 722 178 lub 697 692 825. Anonimowo również na skrzynkę e-mail zaginelazaginal@wp.pl" – czytamy na profilu "Zaginieni Cała Polska".

Ukradł drogie audi. Szuka go policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE