Zaginęła Milena Frąckowiak z Trzebiatowa

i

Autor: Facebook / Zaginieni Cała Polska

Zaginęła 16-latka z Trzebiatowa. Może przebywać na Dolnym Śląsku. Widzieliście Milenę?

2020-12-08 8:34

Nastolatka wyszła z domu, nie poinformowała nikogo, dokąd się udaje. Nie zabrała również dokumentów. Trwają poszukiwania Mileny Frąckowiak z Trzebiatowa.

O zaginięciu 16-latki informuje facebookowy profil "Zaginieni Cała Polska". Milena Frąckowiak zaginęła 24 listopada. Dziewczyna wyszła z domu bez wiedzy swoich opiekunów. Nie zabrała ze sobą również żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość. Prawdopodobnie przebywa ze swoim chłopakiem. Według informacji podanych w mediach społecznościowych, oboje byli widziani w Kołobrzegu, gdzie próbowali sprzedać swoje telefony, by zdobyć pieniądze na podróż. Prawdopodobnie kierowali się w kierunku Gdańska. Nie jest wykluczone, że mogą przebywać w Lubinie na Dolnym Śląsku.

Zaginiona Milena Frąckowiak - rysopis:

Dziewczyna ma 164 centymetry wzrostu i waży około 42 kilogramy. Ma włosy w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy.

W momencie zaginienia Milena Frąckowiak miała na sobie różową kurtkę, czarne spodnie oraz obuwie w jasnym kolorze.

"Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariat Policji w Trzebiatowie pod numerem telefonu 477822675 lub numerem alarmowym 112. Kontakt z rodziną pod numerem 510 722 178 lub 697 692 825. Anonimowo również na skrzynkę e-mail zaginelazaginal@wp.pl" – czytamy na profilu "Zaginieni Cała Polska".

Ukradł drogie audi. Szuka go policja