Zaginęła 10-letnia Hania

i

Autor: policja Zaginęła 10-letnia Hania

Zaginęło dziecko

Zaginęła 10-letnia Hania! Gdzie jest dziewczynka? Pilny apel!

2023-07-13 7:13

Komenda Miejska Policji w Szczecinie zamieściła w mediach społecznościowych pilny apel. Trwają poszukiwania 10-letniej Hani. Dziewczynka zaginęła w środę (12 lipca 2023) około godziny 19:00. Widziałeś ją?

Aktualizacja

Udało się odnaleźć małą Hanię!

- Hania się odnalazła cała i zdrowa w centrum miasta. Poszukiwania zostały odwołane – przekazał PAP mł. asp. Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Wcześniej pisaliśmy:

W środę 12 lipca 2023 roku w Szczecinie zaginęła dziewczynka. Hania (10 lat) przepadła około godziny 19.00. Komenda Miejska Policji w Szczecinie zamieściła w mediach społecznościowych pilny apel, publikując zdjęcie oraz rysopis dziewczynki.

- Dziewczynka ma około 150 cm wzrostu, w dniu zaginięcia ubrana była w krotką spódniczkę koloru czarnego i bluzkę koloru jasno - turkusowego i sandały. Włosy ma upięte "w kucyk", jest bardzo szczupłej budowy ciała - czytamy.

Widziałeś ją? Osoby, które widziały Hanię, lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu Szczecin - Śródmieście pod numerem telefonu: 47 78 19 101.

- W tej chwili trwają intensywne działania poszukiwawcze. Dziewczynka ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania przy ul. 3 Maja w Szczecinie – przekazał PAP mł. asp. Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Pomorskie: poszukiwanie bursztynu w Rewie