Arek Megakot Kocik buduje osiedle pod Szczecinem

i

Autor: mat. prasowe Arek "Megakot" Kocik buduje osiedle pod Szczecinem

Arek Kocik buduje nowe osiedle w Dobrej Szczecińskiej. Możesz zamieszkać u bohatera "Królowych Życia"!

2021-11-02 7:00

Pojawił się na ekranach telewizorów zaledwie kilka tygodni temu i błyskawicznie stał się jednym z najbardziej ulubionych bohaterów popularnego programu. Arek Kocik, bo o nim mowa, to jedna z najbarwniejszych postaci bijących rekordy popularności "Królowych Życia", emitowanych na antenie TTV. "Megakot" jest postacią nietuzinkową. Potrafi rozbawić, a także wywołać kontrowersje. Nie każdy jednak wie, czym szczeciński "król życia" zajmuje się na co dzień. A ma do zaoferowania naprawdę sporo. To uznany przedsiębiorca branży nieruchomości, który prężnie działa na rynku od wielu lat. Jedną z jego najnowszych inwestycji jest malowniczo położone osiedle niedaleko Szczecina. Sprawdźcie szczegóły!

Kontrowersyjny bohater "Królowych Życia"

Jego oryginalne stylizacje wzbudzają burzliwą dyskusje, szybkie samochody zachwycają, a sposób zachowania się czasem szokuje. Nie bez powodu stał się jednym z najbardziej wyrazistych bohaterów programu "Królowe Życia". Arek czerpie z życia całymi garściami. Lubi luksusowe życie, markowe ubrania i imprezy. Uznawany jest za prawdziwy wulkan energii o niezwykłej charyzmie i ogromnym poczuciu humoru. Jego ulubionym powiedzeniem, które już nie raz mogliśmy usłyszeć w "Królowych Życia" i świadomości widzów, jest "Beng beng!"

Arek Megakot Kocik buduje osiedle pod Szczecinem

i

Autor: mat. prasowe Arek "Megakot" Kocik buduje osiedle pod Szczecinem

Uznany gracz na rynku nieruchomości

Kontrowersyjny Arek "Megakot" Kocik to tak naprawdę poważny biznesmen. Arkadiusz Zgorzelski to szczeciński przedsiębiorca prężnie działający w branży nieruchomości. Buduje biurowce, budynki mieszkalne, a nawet całe osiedla. Istniejąca od 20 lat firma "Meritum" to bowiem uznana marka na rynku nieruchomości.

Jedną z ostatnich inwestycji, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, jest osiedle domów jednorodzinnych Cicha Oaza w Dobrej Szczecińskiej. To wyjątkowe miejsce, wręcz wymarzone do mieszkania - położone w spokojnej okolicy i jednocześnie znajdujące się zaledwie 15 kilometrów od centrum Szczecina. Z okien rozpościera się widok na piękną zieloną okolicę. W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkole i szkoła. Osiedle jest również dobrze skomunikowane, dzięki znajdującym się nieopodal przystankom autobusowym. Wystarczy więc dosłownie kilkanaście minut, by dojechać do miasta, załatwić sprawy, a następnie wrócić do domu w cichej okolicy.

Arek Megakot Kocik buduje osiedle pod Szczecinem

i

Autor: mat. prasowe Arek "Megakot" Kocik buduje osiedle pod Szczecinem

Dlaczego warto zamieszkać w "Cichej Oazie"?

Cicha Oaza to 19 domów, w których mieszczą się łącznie 33 lokale mieszkalne. Osiedle znajduje się w Dobrej Szczecińskiej przy ulicy Sportowej. Na zamkniętym osiedlu powstanie 14 domów w zabudowie bliźniaczej, z mieszkaniami o powierzchni prawie 130 metrów kwadratowych oraz 5 domów jednorodzinnych o powierzchni ponad 140 metrów kwadratowych. Budynki powstają z wykorzystaniem najnowszych i najlepszych technologii. Całe osiedle będzie ogrodzone, a na jego teren wjazd odbędzie się tylko przez automatyczną bramę. Ponadto zostanie zainstalowany całodobowy monitoring, co zapewni jego mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa. A wszystko to dostępne jest w bardzo dobrych, wręcz atrakcyjnych cenach.

Inwestycja zostanie podzielona na etapy. W pierwszym etapie powstanie 8 domów w zabudowie bliźniaczej. Do każdego segmentu będzie przynależeć garaż na jeden samochód. Przy każdym domu znajdują się również ogródki o powierzchni od 312 do 519 metrów kwadratowych.

Arek Megakot Kocik buduje osiedle pod Szczecinem

i

Autor: mat. prasowe Arek "Megakot" Kocik buduje osiedle pod Szczecinem

Warto dodać, że każdy dom na osiedlu Cicha Oaza posiada swoją własną, niepowtarzalną nazwę. Znajdziemy tu m.in. Dom Fiołkowy, Dom Tulipanowy, a także Narcyzowy, Różany, Stokrotkowy i wiele innych, co z pewnością spodoba się nie tylko miłośnikom kwiatów. Każdy mieszkaniec osiedla będzie mógł pochwalić się nie tylko tym, że mieszka w domu zbudowanym przez gwiazdę telewizyjnego show, ale będzie mógł być oryginalny jak jego bohater, gdyż będzie miał do dyspozycji jedyny w swoim rodzaju adres.

Jak kupić dom w "Cichej Oazie"?

Mieszkania na osiedlu Cicha Oaza są już dostępne w sprzedaży i cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie cichaoaza.pl. Warto również odwiedzić biuro sprzedaży firmy Meritum Sp. z o.o., które mieści się przy ul. Cienistej 18 w Szczecinie.

O firmie Meritum Sp. z o.o.

Meritum Sp. z o.o. to doświadczona firma branży developerskiej działająca w obszarze budownictwa. Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od ponad 20 lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.

Firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów komercyjnych i mieszkaniowych, wynajmem powierzchni biurowych oraz handlowych, a także nabywaniem i zbywaniem gruntów pod działalność inwestycyjną. Meritum Sp. z.o.o. oferuje również sprzedaż apartamentów nad morzem.

- Sprzedajemy tylko i wyłącznie swoje własne nieruchomości. Śledzimy obecne trendy pojawiające się w architekturze w budownictwie, w designie i wykorzystujemy je w naszych projektach. Duży nacisk kładziemy na jakość materiałów wykorzystywanych w inwestycjach, istotny jest także wygląd naszych inwestycji, układ pomieszczeń i ich funkcjonalność. Współuczestniczymy przy projektowaniu - informują przedstawiciele firmy.

Meritum Sp. z o.o.

i

Autor: Meritum Sp. z o.o.

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają