Wysiadła a autobusu, chwilę później trafiła za kratki. 26-latka ze Szczecina tego się nie spodziewała

i

Autor: Kindel_Media / CC0 / pixabay.com, gk Wysiadła a autobusu, chwilę później trafiła za kratki. 26-latka ze Szczecina tego się nie spodziewała

Co przeskrobała?

Wysiadła a autobusu, chwilę później trafiła za kratki. 26-latka ze Szczecina tego się nie spodziewała

2023-01-18 14:05

Ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości i jednocześnie sama "wystawiła się" w miejscu, w którym trudno nie być zauważonym. Poszukiwana 26-latka wpadła w ręce stróżów prawa w miejskim autobusie. Zauważył ją jeden z policjantów, który był już po służbie. Dzięki jego czujności doszło do zatrzymania kobiety.

Funkcjonariusz, służący na co dzień w wydziale kryminalnym Komisariatu Szczecin – Nad Odrą, jechał autobusem komunikacji miejskiej. W pewnym momencie zauważył i rozpoznał 26-letnią kobietę, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości i była poszukiwana na podstawie wydanych przez sąd dwóch nakazów doprowadzenia i zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu.

Mając świadomość, że kobieta może wysiąść z autobusu i oddalić się, policjant poprosił o pomoc swoich kolegów będących w służbie. Gdy kobieta wysiadła na przystanku, podążał za nią, cały czas ją obserwując.

Dosłownie kilka minut później 26–latka była już w rękach stróżów prawa. Kobieta została zatrzymana i następnie przetransportowana do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu, których się dopuściła.

Sonda
Czy gdybyś dokonał przestępstwa, zgłosiłbyś się na policję?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają