Wypadek na ul. 26 Kwietnia w Szczecinie. Dachował samochód

i

Autor: Domin Na ul. 26 Kwietnia zderzyły się dwa samochody. Jeden dachował

Wypadek na ul. 26 Kwietnia w Szczecinie. Dachował samochód [ZDJĘCIA]

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartek rano na skrzyżowaniu ulic 26 Kwietnia i Twardowskiego w Szczecinie. Zderzyły się dwa samochody. Jeden z nich dachował. Są poszkodowani.

Około godziny 7:30, na skrzyżowaniu ulic 26 Kwietnia i Twardowskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z pojazdów dachował. Dwie osoby zostały poszkodowane. To kobieta, która doznała urazu kręgosłupa i mężczyzna ze stłuczeniem klatki piersiowej. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.

Kierowcy jadący w stronę Pogodna i Gumieniec musieli liczyć się z czasowymi utrudnieniami. Jeden pas jezdni został zablokowany.

Czytaj też: Niecodzienna sytuacja w sąsiedztwie szczecińskiego stadionu. Znaki drogowe przypominają... o meczu! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ciąg dalszy pod galerią zdjęć

Skrzyżowanie ulic 26 Kwietnia i Twardowskiego jest dość niebezpiecznym miejscem - zarówno dla kierowców jak i pieszych. Kierowcy jadący ulicą 26 Kwietnia często jadą z nadmierną prędkością. Z powodu dużego natężenia ruchu, włączenie się z podporządkowanej ulicy Twardowskiego również bywa często dość kłopotliwe. Szczególną ostrożnością muszą również wykazać się piesi przekraczający ul. 26 Kwietnia, by uniknąć potrącenia przez rozpędzone samochody.

Czytaj też: Ten widok wkrótce przejdzie do historii. "Torowa rewolucja" rusza na Pomorzanach i w centrum Szczecina [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Szczecin, Znaki drogowe... przypominają o meczu!