Te zwierzaki zrobią Ci dzień! Zoo w Eberswalde zaledwie godzinę drogi od Szczecina [ZDJĘCIA]

i

Autor: Materiały promocyjne

Wyjątkowe Zoo w Eberswalde godzinę drogi od Szczecina. Te zwierzaki Cię zachwycą! [ZDJĘCIA]

2021-07-05 16:32

Jeżeli masz wolny dzień lub weekend i kochasz zwierzęta, koniecznie musisz odwiedzić Zoo w Eberswalde. Od Szczecina to zaledwie godzina drogi, a atrakcji na miejscu starczy na cały dzień! Na przepięknym zielonym terenie mieszka aż 150 gatunków cudnych zwierząt. Zobaczysz m.in. lamparty, tygrysy amurskie, kangury, pingwiny, małpy, surykatki i jeszcze więcej. Sprawdź szczegóły!

Zoo w Eberswalde to miejsce, które przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Atrakcji starczy na cały dzień, a wrażenia będą niezapomniane! Spotkamy tu między innymi małpy biegające swobodnie po całym zoo, tygrysy syberyjskie będące największymi kotami drapieżnymi świata, staniemy oko w oko z lwem czy lampartem, ale też poznamy nieco bliżej przecudne surykatki, kolorowe papugi oraz przyjazne pingwiny.

Co najlepsze, nie wszystkie zwierzęta trzeba oglądać zza ogrodzenia. Chętni mogą wejść na wybieg do kangurów i obserwować młode kangurki wyglądające z torby lęgowej matki oraz do zagrody wiejskiej, w której nakarmią urocze osły lub kozy. Takie atrakcje z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Przy odrobinie szczęścia można również zobaczyć, jak karmione są pingwiny, wydry albo lamy.

Ponadto na terenie zoo w Eberswalde znajdziemy osiem bajkowych placów zabaw z drewna. Dzieciaki będą zachwycone! A gdy zgłodnieją, do dyspozycji są dwa punkty gastronomiczne z dobrym jedzeniem.

Aby goście z Polski czuli się swobodnie, a zwiedzanie było przyjemne, wszystkie tablice informacyjne na terenie zoo są w języku polskim, karty menu w punktach gastronomicznych również. Bezpośrednio przed zoo znajduje się także obszerny, bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów. Bezpłatnie dostępne są również zamykane boksy na motocykle i rowery.

Zoo w Eberswalde, bez jakichkolwiek utrudnień, można odwiedzać codziennie przez 365 dni w roku od rana aż do zmierzchu. Cennik oraz wskazówki, jak dojechać do zoo, znajdziesz na stronie internetowej https://zoo.eberswalde.de/pl/.

Do zobaczenia w Zoo w Eberswalde!

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany