ESKA Business Party by Grupa Polmotor 2019

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Wielkie wydarzenie wraca do Szczecina po po dwóch latach przerwy. Znamy pierwsze szczegóły ESKA Business Party!

2022-02-21 20:44

To największe takie wydarzenie w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, wraca ESKA Business Party by Grupa Polmotor, czyli wielka gala biznesowa, której czwarta edycja odbędzie się 18 listopada. Znamy już pierwsze szczegóły!

Chociaż do wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu to już teraz warto zapisać tę datę w kalendarzu. 18 listopada 2022 roku, w przestrzeni salonu KIA Polmotor przy ulicy Struga w Szczecinie, odbędzie się czwarta edycja jednego z największych wydarzeń biznesowych w województwie zachodniopomorskim - Eska Business Party by Grupa Polmotor, na którym spotkają się przedstawiciele świata biznesu, kultury i sportu.

- Cieszę się, że po dwóch latach przerwy związanej z pandemią możemy wrócić i kolejny raz zaangażować się w przygotowanie tak dużego projektu – zapewnia Krzysztof Grobela, Dyrektor Regionalny Radia ESKA. - Jak zawsze stawiamy na sprawdzony format połączenia relacji biznesowych z wymiarem czysto rozrywkowym. Taka synergia gwarantuje nam niezapomniane emocje, które chcemy przeżywać wspólnie z naszymi partnerami, przyjaciółmi i oczywiście słuchaczami Radia ESKA. Jak zwykle podnosimy poprzeczkę a nasi goście docenią gwiazdę, która, co mogę zagwarantować, będzie wielką niespodzianką. Zakasamy rękawy i bierzemy się do pracy przy produkcji tego wydarzenia.

Przepięknie zorganizowana uroczystość we wspaniałym biznesowym towarzystwie, połączona z koncertem wyjątkowej muzycznej gwiazdy, atrakcjami scenicznymi, konkursami.

- Od wielu lat wspólnie z Radiem ESKA organizujemy Galę ESKA Business Party by Grupa Polmotor - mówi Konrad Kijak, Dyrektor ds. handlowych i administracji marki KIA. - Gościliśmy na nich wielu znakomitych osób, sportowców, przyjaciół i gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przygotowania do wydarzenia ze wspaniałym zespołem Radia ESKA i Grupy Polmotor zajmują nam kilka miesięcy, ale gdy nadchodzi ten dzień, to jesteśmy dumni z efektów. W tym roku czwarta edycja - będzie wyjątkowo, klimatycznie i z największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej jako główną atrakcją wydarzenia.

Jak wyglądała poprzednia edycja Eska Business Party by Grupa Polmotor? Zobacz w poniższej galerii!

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy
Nasi Partnerzy polecają