Ważne skrzyżowanie w centrum Szczecina bez sygnalizacji

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Ważne skrzyżowanie w centrum Szczecina bez sygnalizacji

Ważne skrzyżowanie w centrum Szczecina bez sygnalizacji. Jedźcie ostrożnie!

2021-11-23 7:42

Kierowcy muszą przygotować się na czasowe utrudnienia na jednym z ważniejszych skrzyżowań w centrum Szczecina. We wtorek, 23 listopada, przez kilka godzin nie będzie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu al. Wyzwolenia z ul. Rayskiego i Malczewskiego.

Wszystko ma związek z pracami zaplanowanymi przez ENEA Operator. Sygnalizacja świetlna zostanie wyłączona w godzinach 9:00-14:00.

- Wyłączenie nastąpi po szczycie komunikacyjnym, aby zminimalizować uciążliwości dla wszystkich uczestników ruchu drogowego - tłumaczy Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

Czytaj też: Przez pół wieku ten fragment Szczecina zmienił się nie do poznania! Zobacz różnice! [ZDJĘCIA]

Żeby uniknąć utrudnień, warto omijać to skrzyżowanie. Znalezienie objazdu może być jednak dość trudnym wyzwaniem, ze względu na trwające prace drogowe w rejonie placu Rodła.

- Bardzo prosimy kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności - dodaje rzeczniczka ZDiTM. - Jednocześnie przypominamy, że w mieście jest 135 skrzyżowań z sygnalizacją, a w najbliższym czasie przybędą kolejne 3. Pogotowie sygnalizacji przyjmuje zgłoszenia o awarii całodobowo pod numerem telefonu 609 444 444. Zgłaszanie awarii sygnalizacji pod tym numerem znacznie skraca czas trwania usterek.

Czytaj też: Ten widok wkrótce przejdzie do historii. "Torowa rewolucja" rusza na Pomorzanach i w centrum Szczecina [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy często stoisz w korkach?
Ten widok wkrótce przejdzie do historii. "Torowa rewolucja" rusza na Pomorzanach i w centrum Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany