To cud, że nikt nie zginął!

Volkswagen wbił się w dom i zatrzymał w pokoju. Groźny wypadek pod Wolinem

Ten widok powinien być przestrogą dla tych, którzy lubią zbyt szybką jazdę. Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w miniony weekend w Jarzębowie pod Wolinem. Osobowy volkswagen dosłownie wbił się w budynek mieszkalny. Przód auta znalazł się dosłownie na środku pokoju!

W sobotę, 22 października, około godz. 14:00 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Jarzębowo. Osobowy volkswagen niespodziewanie zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny. Pojazd przebił ścianę i wbił się do pokoju. Na szczęście w chwili zdarzenia w domu nikogo nie było.

W akcji ratunkowej wzięli udział m.in. strażacy ochotnicy z OSP Kołczewo, OSP Wolin i OSP Ładzin, strażacy z PSP Międzyzdroje oraz pogotowie ratunkowe i policja. W samochodzie był zakleszczony kierowca. Pasażerowi udało się wydostać z rozbitego pojazdu. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. To mieszkańcy gminy Wolin.

Na razie nie wiadomo, dlaczego samochód zjechał z drogi i uderzył w dom. Nie wiadomo również czy budynek będzie nadawał się do użytku. Uszkodzona została ściana nośna. Na szczęście obeszło się bez ofiar śmiertelnych.

Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają