Utrudnienia drogowe w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Utrudnienia drogowe w Szczecinie

Uwaga na niedzielne utrudnienia na szczecińskich ulicach!

2016-04-24 9:46

Niedziela to dzień, w którym dużo się dzieje w przestrzeni miasta. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia na szczecińskich ulicach. Kierowcy powinni więc uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Problemy z przejazdem wystąpią zarówno w lewo- jaki i prawobrzeżnej części miasta. Utrudnienia wystąpią w następujących miejscach:

"Gryf Maraton" - cykl zawodów w kolarstwie górskim

24 kwietnia od godz. 8:00 – 15:00: trasa imprezy prowadzi przez ul. Seledynową, ul. Kolorowych Domów, ul. Mączną – Puszcza Bukowa, ul. Chłopską – Puszcza Bukowa.

"Marsz dla życia" - procesja religijna

24 kwietnia od godz. 15:00 – 16:30: trasa marszu prowadzi przez Jasne Błonia, pl. Armii Krajowej, al. Jana Pawła II (prawa strona w kierunku pl, Grunwaldzkiego), al. Fontann (prawa strona w kierunku pl. Lotników), pl. Żołnierza Polskiego, al. Niepodległości (prawa strona w kierunku Bramy Portowej), Brama Portowa, Wyszyńskiego (prawa strona), ul. Sołtysia, ul. Grodzka, pl. Orła Białego, Bazylika Archikatedralna pw. św. Jakuba.

Wszystkie wydarzenia zostaną zabezpieczone przez ruchome patrole policji. ZDiTM i policja proszą mieszkańców i kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w wyżej wymienionych rejonach.

Przeczytaj również: Najlepszy kebab w Szczecinie! Gdzie dobrze i tanio zjeść? [ZESTAWIENIE]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany