Ruszyła przebudowa ul. Wiosennej w Dąbiu

i

Autor: Google Maps Ruszyła przebudowa ul. Wiosennej w Dąbiu

Uwaga kierowcy! Ulica Wiosenna zamknięta [OBJAZDY, MAPA]

2016-05-05 12:46

Kierowcy poruszający się na Prawobrzeżu powinni uzbroić się w cierpliwość. Dziś, w związku z remontem została zamknięta ulica Wiosenna. Utrudnienia potrwają do września.

Przebudowa ma poprawić połączenie północ – południe, łącząc Dąbie z osiedlami Słoneczne, Bukowe, Majowe, a także usprawnić dostęp do ulicy Andrzeja Struga.

Ruch samochodowy zostanie skierowany na ulicę Gryfińską, od skrzyżowania z zamkniętą ulicą Wiosenną, do skrzyżowania z ulicą Struga, następnie ulicą Struga do Łubinowej. Planowany objazd do ulicy Jesiennej także będzie poprowadzony ulicą Gryfińską. Odpowiednio oznaczone będą także wjazdy do znajdujących się w okolicy obiektów handlowych i usługowych.

W ramach przebudowy wykonane zostaną dwie jednie, chodniki, ścieżki rowerowe, oraz oświetlenie uliczne. Prace nie ominą także skrzyżowań i zjazdów na tym odcinku drogi. Poprawi się skomunikowanie prawobrzeżnych dzielnic, a przede wszystkim bezpieczeństwo pieszych i kierowców.

Zakończenie inwestycji planowane jest do 22 września 2016 roku.

Przeczytaj również: Sezon grillowy w pełni! Sprawdź, gdzie w Szczecinie możesz legalnie rozpalić ognisko lub grilla! [ZESTAWIENIE, MAPY]