Ich wartość to ponad 400 tysięcy!

Tyle luksusu... a wszystko fałszywe! Handlarz podróbkami w rękach policji

2023-09-05 14:27

Na pierwszy rzut oka mogły wzbudzać zachwyt, jednak po bliższym przyjrzeniu się, wyszło na jaw, że nie są to luksusowe towary "z górnej półki", lecz podróbki. Właścicielowi podrobionych artykułów ze znakami firmowymi znanych marek, który oferował je do sprzedaży, grożą teraz surowe konsekwencje.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie ustalili mężczyznę, który wprowadzał do obrotu podrobioną odzież i galanterię z zastrzeżonymi znakami towarowymi. Oferował on do sprzedaży podrobione produkty znanych światowych marek.

Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad dwieście sztuk odzieży, bielizny oraz akcesoriów. Wszystkie produkty sprzedawane były za dużo niższą cenę niż oryginalne i były nielegalnie oznaczone logotypami renomowanych firm. Ich wartość oszacowano na ponad 400 tysięcy złotych.

Właściciel podrobionych towarów czekają teraz surowe konsekwencje. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przez sądem. Za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi i czynienie z tego stałego źródła dochodu grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Co tutaj nie pasuje do reszty?

Pytanie 1 z 10
Która figura nie pasuje do pozostałych?
Podróbki perfum za 200 tyś zł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany