Skatepark przy ul. Maciejowickiej

i

Autor: ZUK Szczecin Budowa skateparku zakończyła się miesiąc przed terminem.

To zdecydowana rzadkość przy szczecińskich inwestycjach. Zdążyli miesiąc przed terminem!

2021-08-10 20:07

Charakterystyczną cechą szczecińskich inwestycji są bez wątpienia... opóźnienia. Tym razem okazało się, że jednak można zmieścić się w terminie, a nawet zakończyć prace dużo wcześniej. Miesiąc przed planowanym zakończeniem prac, gotowy jest skatepark na Prawobrzeżu. To najnowocześniejszy taki obiekt w mieście.

Skatepark powstał przy ulicy Maciejowickiej. Znalazło się w nim mnóstwo przeszkód dla miłośników ekstremalnej jazdy na deskorolkach. Pomiędzy nimi pojawiła się asfaltowa ścieżka, która może posłużyć zarówno biegaczom, jak i rolkarzom. Sam obiekt zachwyca, jednak bardzo cieszy również fakt, że został ukończony dużo wcześniej niż planowano.

- Budowa skateparku zakończyła się miesiąc przed terminem - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Wybudowany obiekt przeszedł dzisiaj przegląd końcowy i jest już dostępny dla mieszkańców.

Nie zabrakło również miejsca na zieleń. Na terenie skateparku osadzone zostały także drzewa, m.in. brzozy i glediczje. Założone zostały trawniki.

- Ustawione są ławki, siedziska, kosze na śmieci - dodaje Andrzej Kus. - Tuż przy skateparku powstał parking. Wszystko zostało oświetlone.

Inwestycja kosztowała około 2,9 miliona złotych.

Czytaj też: Wielka "demolka" w "Słowianinie". Ruszyła przebudowa budynku [ZDJĘCIA]

Sonda
Lubisz jeździć na deskorolce?
Niecodzienna metamorfoza bramy w kamienicy w centrum Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany