TO NIE ŻART! W przeddzień wigilii w Szczecinie można kupić... ozdoby wielkanocne! [ZDJĘCIA]

2019-12-23 13:10
W przeddzień wigilii w Szczecinie można już kupić wielkanocne dekoracje
Autor: czytelniczka

Chociaż w sklepach mamy właśnie szczyt gorączki świątecznych zakupów, a klienci wręcz hurtowo kupują choinki, bombki i lampki na choinkę, w jednym ze szczecińskich sklepów można już poczuć... Wielkanoc! Obok bożonarodzeniowych dekoracji pojawiły się między innymi... zające!

Klienci odwiedzający galerię handlową na Turzynie przecierają oczy ze zdumienia. W sklepie sieci Kik, na półkach można zobaczyć już pierwsze artykuły dekoracyjne z nowej kolekcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby były to uniwersalne dekoracje "całoroczne" w postaci ramek, wazoników czy innych artykułów wyposażenia wnętrz. Są to jednak dekoracje typowo wielkanocne - doniczki ze sztucznymi żonkilami, wielkanocne zające i baranki.

"Chyba komuś pomyliły się święta" - napisała do nas pani Dagmara, która na dowód przysłała kilka zdjęć. Rzeczywiście, w przeddzień wigilii Bożego Narodzenia taki widok może nieźle zaskoczyć.

Okazuje się, że taka sytuacja dotyczy nie tylko szczecińskiego sklepu tej sieci. Na popularnej facebookowej grupie "Wyzwanie: urządzam swoje mieszkanie" pojawiły się również informacje z innych miast, gdzie w sklepach Kik, poza zającami, można już kupić... pisanki! Tych jeszcze pracownicy szczecińskiego sklepu nie zdążyli jeszcze wyeksponować na półkach. Ale to prawdopodobnie kwestia kilku dni...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE