SZOK! Zdjął majtki i zrobił TO w centrum Świnoujścia! Mieszkańcy są oburzeni [WIDEO]

2020-05-28 12:37 gk / Domin
Mężczyzna załatwił się w centrum Świnoujścia
Autor: czytelnik

Plac Słowiański to jedno z najbardziej uczęszczanych miejsc w Świnoujściu. Niestety od pewnego czasu nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród okolicznych mieszkańców. Wszystko z powodu zachowania niektórych osób, które ze skweru w centrum miasta zrobiły miejsce do libacji i... publiczną toaletę.

Szok! W biały dzień załatwiał się na placu w centrum Świnoujścia!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- To co się dzieje w samym centrum miasta to jakieś nieporozumienie - relacjonuje mieszkaniec Świnoujścia. - Menele urządzają sobie regularne libacje, praktycznie codziennie przy dobrej pogodzie, na zimę zanikają.

Według relacji okolicznych mieszkańców, osoby pojawiające się na placu piją alkohol, awanturują się, śmiecą, a zdarza się, że oddają mocz - w tym również kobiety, robiąc to między zaparkowanymi samochodami. Na placu miały też odbywać się bójki, a nawet czynności seksualne. Wszystko w biały dzień. I chociaż na miejscu interweniowała policja i straż miejska, ukarani niewiele sobie z tego robili.

Na krótkim filmie nagranym przez mieszkańca widać jak jeden z mężczyzn "rezydujących" na placu Słowiańskim, nie zważając na miejsce i okoliczności, załatwił się. Do zdarzenia doszło wieczorem, gdy na dworze było jeszcze widno, a na placu wciąż przebywali ludzie.

Przypomnijmy, w świetle obowiązujących przepisów, załatwianie potrzeb fizjologicznych w miejscu publicznym uznawane jest za wybryk nieobyczajny i podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych, albo karze nagany.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ