Szczecin: POŻAR w centrum miasta! Dwie osoby NIE ŻYJĄ, strażacy w akcji [ ZDJĘCIA ]

2021-01-14 20:36

Koszmarne wieści ze Szczecina (woj. zachodniopomorskie). Jak podaje radio RMF FM - w kamienicy w centrum miasta wybuchł pożar. Niestety bilans zdarzenia jest tragiczny - nie żyje dwóch mężczyzn. Więcej szczegółów na szczecin.se.pl.

Szczecin: Pożar w centrum miasta. Dwie osoby NIE ŻYJĄ!

W czwartek (13.01.2021) w godzinach wieczornych w kamienicy przy ulicy świętego Wojciecha wybuchł pożar. Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej. Niestety - kpt. Franciszek Goliński, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie przekazał w rozmowie z "Głosem Szczecińskim", że znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Obaj byli po sześćdziesiątce. 

Przeczytaj też: POĆWIARTOWANE ciało znalezione w Szczecinie. "Porżnięty piłą i wyniesiony w workach"

- Spaleniu uległa kanapa. Był to niewielki pożar, ale tragiczny w skutkach. Nie było konieczności przeprowadzenia ewakuacji - podkreślił kpt. Franciszek Goliński w rozmowie z "Głosem Szczecińskim".

Na ten moment nie znamy przyczyn całego zdarzenia. Wyjaśni je policyjne śledztwo. Rodzinom i najbliższym składamy wyrazy współczucia. Do tematu będziemy wracać na portalu Szczecin Projekt Miasto. 

To kolejny tragiczny pożar, o którym piszemy w naszym serwisie. 23 listopada ogień pojawił się w szpitalu przy al. Powstańców Wielkopolskich. Niestety w tym przypadku również mieliśmy ofiary śmiertelne. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - szczecin.eskainfo@grupazpr.pl.

Tragedia na koncercie, wybuch gazu w Gdańsku, pożar hotelu w Kamieniu Pomorskim i straszne wypadki. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają